Den po zítřku (2004) (TV film) odpad!

Napísať čokoľvek o tomto braku je nad ľudské sily

Scary Movie 4 (2006) odpad!

Tak tomuto sa doslova hovorí odpad. Kým bola jednotka celkom slušná paródia, ktorej v dvojke došiel dych, pri trojke trochu obživla , tak pri štvorke vydýchla naposledy. Otrepané gagy boli viac trápne než zábavné, situačný humor zostal len pri slovku situačný k humoru sa ani nedostal. Tie skutočné hviezdy paródií Nielsen a Sheen si len štekli. Od Zuckera by toho človek naozaj očakával viac.

Dračí bouře (2004) (TV film) odpad!

Efektný názov, efektná upútavka a to je asi tak všetko, čo nám ponúkne tento film.

Bojiště Země: Sága roku 3000 (2000) odpad!

Vyjadrím sa slovami môjho obľúbeného autora Harryho Harissona , ktoré vyriekol na jednom z legendárnych Istroconov na otázku, ktorý sci-fi film považuje za najhorší : " Doteraz som si , že Reptilicus" . Ale na druhej strane , je to prvý film, v ktorom Travolta vyzerá dobre.

Blade 2 (2002) odpad!

Už dávno som nevidel horšie pokračovanie úspešného filmu ako je práve Blade II. Na konci jedničky mali filmári obrovský potenciál , ktorý zostal nevyužitý a to málo, čo použili skorej filmu uškodilo ( šialený nápad priviesť späť Whistlera). K mizerným výkonom treba prirátať aj hlavného záporaka, z ktorým by si poradilo aj malé decko a ktorému chýbala charizma Deacona Frosta z prvého Bladea.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Kde sa trilógia najlepšie zakončuje ? No predsa na samotnom konci sveta. Gore Verbinsky po predchádzajúcich dvoch dieloch opäť nesklamal a ponúkol otváraciu oddychovečku tohoto leta. A zase sa bolo načo pozerať - koncový krajopád, Davy Jones a jeho posádka či záverečná námorná bitva medzi Čiernou perlou a Lietajúcim holanďanom, hoci film v polovici trochu stratil svoje tempo. Pozornosť diváka opätovne stiahol na seba Johny Deep a jeho neodolateľne okúzlujúcí Jack Sparrow ( Oscara tomu chlapovi) , ktorému tentoraz zručne sekundoval Geoffrey Rush a jeho kapitán Barbossa. Do štvorky sa k nim pridali Yun-Fat Chow alias pirátsky lord Sao Feng a tajomná Tia alias Kalypso v podaní Naomie Harris. Kiera a Orlando si opätovne spolu s ostatnými strihli kulisy pre nádherné hlášky vyššie spomínanej štvorice spolu s niekoľkými vlastnými. Treba len do podotknúť, že film je odlišný od predchádzajúcich dielov a je podstatne dlhší.