Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Prvé tri, možno štyri série boli fajn. Nechýbal humor, hoci Tedove večné romániky začínali byť otravné. Pri piatej sérii som sa začal nudiť, šiestu sériu už ma nútila pozerať priateľka. Skončil som pri začiatku ôsmej série, keď už sa na opakujúce sa vtípky a Tedovu a Robininu otravnosť nedalo pozerať. Jediná postava, ktorá si ako-tak držala úroveň, bol Barney. Prvé štyri série: 75%. Zvyšok: 40%.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Pre mňa jednoznačne najlepšia komédia akú poznám. Podobne ako Pelíšky či trilógiu Slnko, seno... môžem tento film vidieť 100-krát a vždy na ňom nájdem niečo nové. ,,Ja si dám guláš, s pětima knedlama joo? - Ja bych si dal taky to médium. - Mně dones pivo ale rychle nebo tady zdechnu. - Já su nažraný, mně jenom pivo. - Jak děláte srnca, srnca tu nemáte? - Dáme si guláš a pivo. - Aj mne daj guláš, aj pivo. - A mne pivo aaaaa rum."

Hon na čarodějnice (2011)

Film som videl pred týždňom a odvtedy som alergický na Cage-a. Efekty nič-moc, priveľa logických lapsusov (v dedine jednej skupinke prší, druhej nie; odrážanie šípov dýkou, wtf? ), slabý príbeh. Na druhej strane pekné scenérie, pekná žena, a atmosferický prechod lesom. Na viac ako dve hviezdy to u mňa jednoducho nestačí.

Smotánka (1996) (pořad) odpad!

Chcel som dať jednu hviezdičku, lebo na Eriku J. sa dobre pozerá (kým nezačne hovoriť), ale bolo mi ľúto kaziť ten čierny stĺpček :)

Noviny TV JOJ (2002) (pořad) odpad!

Lepšie sa to hodnotiť nedá. Moderátori sú mi nesympatickí a pozerať sa na nich je utrpením, ale stávajú sa akceptovateľnými v momente, keď sa začne reportáž a zbadám tých redaktorov. Profesionalitu asi nechali doma na nočnom stolíku, obzvlášť Peter Petrus (ten, čo má reportáže o politike) je mi vrcholne odporný a najradšej by som mu ten mikrofón napchal až do...Čo sa výpovednej hodnoty príspevkov týka, radšej sa ani nevyjadrujem, nebudem vulgárny.

Ran (1985)

Tento film som videl ako 12-ročný, ukážky mi sľubovali veľkolepé bitky, ale dočkal som sa iba dymu, kriku a pár samurajov na koňoch.

Jak vycvičit draka (2010)

Pre mňa jeden z najlepších animákov. Síce máličko predvídateľný dej, ale bavil som sa od začiatku až do konca. Myslím, že keby sa to natočilo so živými hercami a menej humornou formou, bol by z toho celkom slušný akčný film.