Silvestr 2011 - Všechno nejlepší od Davida (2011) (pořad) odpad!

Tento umělec by měl do konce života děkovat hokejistům,kteří v Naganu vybojovali zlaté medaile.To oni znova nastartovali kariéru socialistického umělce Vládi Štancla.Je až s podivem,že sklízí úspěch s touhle hudbou.No vobyčejný člověk je rád. Nicméně 0%

Silvestr 2013 (2013) (pořad) odpad!

Totální odpad.Pseudo celebrity s IQ šumící trávy,hledající jakoukoliv záminku k navážení se do Zemana (např.reportáž o krajtě).Rád bych viděl zábavný pořad....nikoliv vyřizování účtu touto ubohou formou. To vše bylo doplněno o vystoupení neznámých "zpěváků" (zřejmě z nějaké soutěže). Shlédnuto cca 30 minut.

Český bodyguard (1994) (pořad)

Nova tohle po letech oprášila a začala opakovat na Telce. Podíval jsem se...a dostavil se ten známý pocit trapnosti. Obtloustlý Slávek Jandák, Mojma Maděrič, Upír Krejčí a další v naprosto infantilních disciplínách. Tohle je odpad jako vyšitý. Nicméně v té době...

Deník Dity P. (2013) (pořad)

Pořad který nenadchne ani neurazí.Odborníci na internetu uznávají jen ceckatou indiánku Polhreicha.Jakýkoliv jiný kuchař je pro ně amatér a zoufalec.Ať už Dalibor Navrátil,Radek Šubrt,Radek Kašpárek atd.Odborníci uznávají jen Pohlreicha. Deník Dity P. není žádná jízda,ale jako inspirace velice zajímavé.Uznávám,že Dita nepůsobí vyloženě sympatickým dojmem,ale umí a to je hlavní.

Americké psycho (2000)

Tohle mě hodně baví.Bale je jako vždy vynikající.Úvodní scéna,která provází ranní hygienou je výborná.

VyVolení (2005) (pořad) odpad!

Soutěž, kde o výhře nerozhodují schopnosti soutěžících. Parta tragédů se nechá dobrovolně zavřít do baráku a navrch se nechají sledovat. Tři měsíce života doslova projebou mezi zdmi. O úspěchu rozhodují ti u obrazovek, takže rozhodují pouze a jen sympatie. A tak se tragédi dobrovolně ponižují, protože jen to je udrží ve hře. Ve studiu to sleduje emocemi nablitá Tereza Pergnerová...s absťákem. Protože jinak snad nelze vysvětlit její pohybové kreakce a tiky. A když vše skončí, tak vyvolení hrdinové- nové superstar, vyrazí na prkna co znamenají svět....někteří k paleťáku do Kaufu, jiní do pajzlu k tyči nebo na socialku pro podporu. Zbytečný pořád se zbytečnými lidmi a deformovanou Pergnerkou.