Hačikó - příběh psa (2009)

tak toto bola jedna brutalna kokotina pre kokotov. 2 hviezdy davam len za spracovanie, ktore bolo fakt kvalitne, ale inak sa to nedalo pozerat.

Avengers (2012)

ale take slabe 4, takych 74% si to zasluzi maximalne, zbytocne vela komedialnych prvkov, neraz zachadzajucich do trapnosti, proste Amerika.

Miluj mě, prosím (2004)

68% - natočiť dobovy film v roku 2004 a zamerne ignorovať existenciu mobilov a emailov je neodpustitelne, cela zapletka a jej vystavba tak straca punc uveritelnosti. Inak to ale bolo rezisersky aj herecky zvladnute. - - po dvoch mesiacoch sa musim vratit k svojmu povodnemu kometaru s poznamkou, ze Wicker park je remake povodneho L'Appartement z roku 1996 http://www.csfd.cz/film/32305-byt/. V tomto svetle mam o Wicker park este nizsiu mienku, L'Appartement posobi ovela uveritelnesie a hlavne nepochopim preco McGuigan potreboval natocit takmer uplne totozny film...mozno sa mu povodny koniec zdal prilis malo romanticky.

Ryba jménem Wanda (1988)

73% - chlapci z monty python tomu velmi pomohli, vela naozaj vtipnych momentov.

REC (2007)

nie som fanusik hororov, mozno preto ma to velmi nevzalo. navyše som postradal originalitu, no a tych absudit mohlo byt tiez menej. Vacsinu casu som bol skor nervozny ako by som sa bal, mna osobne daleko viac bavilo toto http://www.csfd.cz/film/232884-monstrum/.

Tintinova dobrodružství (2011)

technicky 5, obsahovo to bola klasicka Spielbergova vymielacka na hranici lahkej debility za slabe 2, takze 3.

Zvuk hluku (2010)

velka sranda, doporucujem.

Plán 9 (1959) odpad!

no je to samozrejme odpad, ale napriek mojmu zvyku original dvd pod 3hviezdy bud vyhodit alebo odniest do zalozne, toto dvd si necham ako artefakt doby. takato picovina sa uz dnes snad ani nemoze dostat do distribucie a naviac je to az take zle ze az som sa celkom prijemne bavil.

Spláchnutej (2006)

ale skor 70%, urcite lepsie ako Shrek

Soumrak mrtvých (2004)

keby som mal byt spravodlivy tak takych 70% si tento film urcite zasluzi. Nie je jednoduche natocit hororovu komediu, aby z toho nebol velky trapas. No nie kazdy je Rodriguez.