Džany

Filmový a seriálový fanatik

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 9.7.2019  17:07
    Aziz Ansari: Right Now (TV film) (2019)

Aziz kurva dospěl. Smích, slzy a myšlenky.

• 26.2.2019  00:35
    Paddleton (2019)

Ray Romano...

• 13.1.2019  13:17
    Cestovatelé časem (TV seriál) (2016)

Podezřele povedené, zajímalo by mě kolik verzí se natáčelo.

• 18.12.2018  11:06

Tohle neni o ničem jinym, než o černym suchym humoru Shanea Blacka. A ten vždycky stačil.

• 18.12.2018  11:05

Mindfuck

• 26.6.2018  20:29

Znamení 2. Ale lepší než jednička.

• 1.5.2018  21:35

Někde jsem četl, žd je to jsko hodinu a půl dlouhej ‘music clip’. A to myslím, že mluví za vše. Ale litr vína, gram a je to docela zábavný. Zápletka jak ve Scary Movie 1.

• 8.4.2018  20:00

Klidně at Neeson hraje pořád ten samej film. Furt mě to baví.

• 15.2.2018  17:49

Zadek Gal Gadot a Mercedes reklama. DC reagovalo na Marvel, ale do jednoho filmu se nedá vecpat 15+ filmů a několik let budování charakteru postav. Vizuální peklo s nesmyslným záporákem, cool momenty střídají zbytečně leštivé CGI. Mít každá postava aspoň 2 filmy, díky kterým s nima v týhle týmovce budu empatizovat a ne jen hltat jak se bezbolestně mlátí, stálo by to na něčem jiném, ale takhle je to o ničem.

• 21.5.2016  13:59

Při sledování jsem měl pocit, že sleduju nejnašlápnutější pecku roku...ale teď si ani nevzpomínám jak to skončilo.

• 18.11.2015  23:24

Několik let jsem čekal a končně se dočkal. Kdybych nebyl tak sentimántální k seriálu, asi (no určitě) bych si to tak neužil, ale jelikož jsem, tak si nemůžu představit lepší poctu a větší jízdu než je tohle. Hvězdy, hlášky, baby, filmy, Jeremy Piven (!!!) všechno do sebe zapadá a když vypnete mozek užijete si to jako nikdy předtím. Miluju to a nestydím se to přiznat. Ano, je to volovina, ano je to hrozně předvídatelné, ale sakra je to perfektně přepálený a nepochybně boží. Díky, díky, díky.

• 18.11.2015  23:16

Při konverzaci o "rodinném tajemství" jsem se opravdu a neflašovaně bál. Jinak jde o průměrnou, možná i pod průměrnou filmařinu, která nemá k nabídnutí nic jiného než řadu známých tváří. Podruhé se na to nekouknu, v kině jsem vnímal, ale na obrazovce doma bych si asi pustil na mobilu hokej.

• 8.11.2015  22:52
    San Andreas (2015)

Daddario...nejkrásnější slečna, která kdy běhala před padajícími CGI mrakodrapy. Jinak ten film nemá nic moc jiného co nabídnout.

• 23.8.2015  19:23
    Ant-Man (2015)

Nemůžu si pomoct, ale jakkoliv zábavný a povedený může Ant-Man být, pořád jsem musel přemýšlet nad tím o kolik by byl famoznější, kdyby ho v rukou držel Edgar Wright.

• 5.1.2015  04:19
    2 zbraně (2013)

Tyhle role Wahlbergovi sluší. A to že dost.

• 24.12.2014  00:53

Vše co napsal prezident Marvelu spisovatelům, jež pracovali na scénáři nového Spider-mana je pravda, ale...Andrew je tak uvěřitelný a jeho chemie s Emmou je tak pohlcující, že je vše jedno. Příběh tak přehlcený a překomplexovaný a zároveň tak lehký se jne tak nevidí. Já se královsky bavil a skoro padly i slzy. BTW. jsem moc rád, že Spider-man konečně hláškuje tak jak má a je vidět, že je opravdu teenagerem.

• 19.12.2014  15:13
    Co by kdyby (2014)

Adam Driver se postupně přidává k herecké elitě své generace.

• 15.5.2014  16:17
    Varieté (2010)

Ohranější schéma filmu snad už ani nenajdeme, ale má to "něco" a to "něco" je přitažlivější a důležitější než to, že každý víme, co se za pět minut stane a jak to dopadne. Z hlasu Christiny mě mrazí, atmosféra klubu převládá a celkový dojem jen upevňuje. A Stanley Tucci mě tu snad posté utvrzuje v tom, že je to jeden z největších sympaťáků v Hollywoodu.

• 12.5.2014  15:14

Je to hovadina, klišé přes klišé, klasické schéma každé romantické komedie pouze okořeněné UFC boji v kleci, ale nějak se ke mně i přes dostal sentimentální požitek z celé téhle šarády. A Salmě Hayek to furt neskutečně sekne.

• 29.1.2014  22:50

Ano, klišoidní, jednoduchý, ale svižný, živý, zábavný, sympatický. Asi jsem našel první snímek roku 2014, který mi nebude vadit pouštět si při deštivém nedělním odpoledni.

• 4.1.2014  18:55

Nikdy jsem nezažil, aby u hovadiny tohohle kalibru, herci předváděli tak neskutečné výkony.

• 23.11.2013  17:51
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Nádherná změna proti ostatním seriálům, kde je (ex)zazobaná Barbie naprosto bez mozku. Tady se oproti nim nejede na stereotypním tupém výrazu blondýnky, co nic nechápe. Naopak. Kat Dennings je zlatíčko a neskutečně sexy. Sice se netrháte smíchy, ale v každém díle se najde trefná hláška na současné trendy.

• 8.9.2013  06:50
    Archer (TV seriál) (2009)

Snažím se nalézt slova, která by zachytila pointu tohoto pořadu, ale napadá mě jen fráze "puberťácký seriál pro dospělé".

• 20.1.2013  12:01
    Zlatý Glóbus 2011 (TV pořad) (2011)

Ricky! *shakes fist*

• 19.1.2013  21:03

Je to klišoidní, předvídatelný a až moc přesládlý, ale je to skvěle zahraný a neskutečně sympatický. Russelovo veden mám z nějákého důvodu hrozně rád a DeNiro s Cooper jsou oscaroví. Nádhera.

• 27.9.2012  20:36

Pro mě vždycky Goofy na výletě bude filmem, na kterém jsem vyrůstal, který jsem viděl nespočetněkrát a který mi kdykoli dokázal zpravit náladu.

• 26.7.2012  11:41

Můj nejočekávanější Nolanův film, paradoxně je jediným, který jsem hodnotil méně hvězdičkami než-li 5. Rozvedení komentáře po nutném druhém zhlédnutí.

• 12.7.2012  11:15

Zapomeňte na Tobeyho, Andrew je tím správným Spideym. Marc Pavučina stvořil příjemnou podívanou, která funguje (bohužel?) nejlépe v romantických a komediálních scénách. Webb slibuje i navzdory všem pochybám určitě ne zbytečný restart celé série a já se opravdu těším na pokračování. Celá recenze zde

• 1.7.2012  14:10

Scénář moc tlačí na pilu. Divákovi emoce jsou ždímány moc okatě a i když celkový děj (i přes jeho silnou autentičnost) postupně graduje až k famóznímu finále, ve kterém (bohužel) divák soucítí s Joosepem a Kasparem navzdory tomu, co udělali, není snímek podán s takovou dravostí a precizností, jako ostatní filmy tohoto druhu. Přesto, ale doporučuju nejen těm, kteří to měli na základce, stejně jako já, těžší než ostatní 'frajeři'. Zlatá střední.

• 27.5.2012  16:08

God Bless America toho má trošku z Volného pádu, malinko z Kick-Ass a trochu z Takových normálních zabijáků, což z něj dělá příjemnou podívanou pro otrkanější publikum, kterým nevadí pohled na muže střílejícího na mimino. Celá recenze zde.

<< předchozí 1 2 3 4 5