GO - GO šou (2000) (pořad) odpad!

Stejně jako Gargamel nesnáší Šmouly, tak já mám averzi vůči Gondíkům. Naštěstí jich není tolik.

Mr. GS (2008) (pořad)

Asi mi uniká nějaká zásadní vada tohohle pořadu, nebo je mr. GS odstřelen protože je "nováckej"..

Druhá šance (2009) (pořad) odpad!

Někdo vám umřel ? Pobrečte si do kamery a my vám uděláme plastiku a zazpívá vám Petr Kolář (pokud to nevíte, tak je to velká hvězda a vůbec nevadí že ho neznáte). Navrch vám vyměníme i oblečení a účes. Vlastně je to takové lepší "Vypadáš skvěle", no není to lákavá nabídka ? Stačí když před celým národem ukážete jak moc jste na dně...

Po hlavě... do prdele (2006)

V roce 2005, v Québecu v Kanadě učinili vědci přelomový objev. Vytvořili umělou inteligenci (AI), která umí sama psát scénáře. Sám hlavní tvůrce tohoto projektu, John Marssene v jednom článku zdůrazňoval, že tato umělá inteligence je nedokonalá, co nedokonalá, vlastně docela hloupoučká a pitomá. V roce 2006 bylo do projektu přizváno dalších 10 lidí a vývoj pokračoval. V roce 2006 jste si mohli v předních českých denících přečíst, že Česká Republika se zapojila výraznou měrou do tohoto projektu tím, že se zavázala natočit jeden z pokusných scénářů. Tímto pokusem vznikl očekávaný film Po hlavě do prdele.Jak pokus dopadl už asi víte, tento vygenerovaný scénář dovezený z Québecu a přeložený z francouzštiny do češtiny, je tak strašný, že by další vývoj umělé inteligence tvořící scénáře měl být na několik let pozastaven. Québec se nevzdá a bude svoji AI nadále vylepšovat, tvrdí nejmenovaný zdroj z ČTK.

Kurs sebeovládání (2003)

Neurazí, nenadchne, až na to že 20 minut před koncem se hlavní hrdina zachová naprosto nelogicky a dementně a tím natáhne film. Ale Nicholson je král.

Max Payne (2008)

Kokotina. I ten skoro průměrnej Hitman je lepší.

Disaster Movie (2008) odpad!

Hype vytvořený kolem Disaster movie nelhal. Je to peklo. Všude se tu válejí kusy masa. Vypadá to tu jak na bojišti. Policisté zatím zabavili takovou kameru. Norimberský proces s tvůrci filmu se bude konat brzy.