Juno (2007)

Ze začátku to vypadalo na děsnou kravinu, potom se objevilo aspoň pár záblesků, jako jeden hezkej song (so nice,so smart), dobře naznačené "něco" mezi Juno a tim chlapem (Mark se jmenoval ?) a celkově zajímavá atmosféra a film nakonec nevypadal tak špatně.Ale Juno mi moc sympatická nebyla, takže vyšší to hodnocení nebude.

Já, legenda (2007)

Z trailerů a prvních reakcí jsem čekal něco ve stylu Mizerové 3 : Ten Lepší Mizera Home Alone, takže jsem byl velmi mile překvapen, že hlavnímu hrdinovi ze samoty dost výrazně hrabe a že se nejedná o akční film.Režisér dokáže navodit perfektní hutnou atmosféru, jako už dlouho nic a výsledek táhne k zemi již tolikrát zmíněný nezvládnutý konec.Ale i tak, bavil jsem se víc než u přeceňovaných Potomků lidí.

Hory mají oči (2006)

Vlastně moc nechápu, co se vám na tom líbilo.Byla to nuda a skončilo to megatrapně.Aja možná má talent, ale... dobře, Aja má určitě talent, ale to tenhle film nezachrání.Kdyby krysák Remy vařil dušenou mrkev, taky to pořád bude jen hnusná dušená mrkev.

Gympl (2007)

Děj je ti zbytečný ? Ty jsi zbytečný ! Je to vlastně o ničem, ale je to super, tak co s tím ?

Východní přísliby (2007)

Tak tohle je ten stoprocentní Cronenberg.Tohle je to, co ostatní viděli v Dějinách násilí.Já to vidím až tady, ale nevycházím z údivu, to je super! Vigo čističe bych se asi bál.

Soukromá válka pana Wilsona (2007)

Na začátku vcelku nuda, ale když se setká Charlie s Gusem, film nabere na obrátkách a nepoleví až do dobře zvládnutého konce, kde nám Nichols mohl naservírovat záběry na bortící se WTC a halekajícíhu Usámu, ale místo toho jen naznačil, jakým směrem se situace vyvinula a dobře že to tak udělal.... no a Hoffman krade mnoho scén pro sebe a přesvědčil mě, abych si začal shánět filmy kde hraje

Hairspray (2007)

....ten film je prostě svěží, i když to zní divně!

Hitman (2007)

Olyphant chvilkama vypadá jako místní nácek,chvilkama jako debil a v pár případech jako Hitman.Chová se podobně.Ale za těch několik náznaků hitmanství si to ty 3 hvězdy zaslouží.Možná 2 a půl.

Dějiny násilí (2005)

Velké očekávání se nevyplácí a přináší mnoho chvil nudy.Ale Harris je super.

Pytlíkov (2006) (seriál) odpad!

Neskutečný......