Sharper (2023)

MIND-BLOW. Výborné hneď z počiatku, rýchlo uvedie diváka do príbehu, ktorý nestagnuje, naberá na obrátkach a každú ďalšiu stopu drží konzumenta v domnení, že sa to pekne po*ralo. V jednej chvíli som sa prichytil ako nadržiavam tej strane zla a to sú tie mocenské hry, ktoré som im zožral. Wtf

Na pivo do první linie (2022)

Aj dobré úmysli niekedy vystrelila opačným smerom, trefné, dokonale vyladené a niečo v tomto čase skvelo podané. Zo Zaca sa stal skvost.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Partička doktorov a sestier v podaní tejto skupiny hercov, ktorý za krátky čas prirastú k srdiečku, kde každá postava dofarbuje každodenné problémy a radosti, ak sa to tak dá nazvať, svojím osobitým humorom, charakterom a vnímaním reality, v čase vojny by mal byť dnes (píše sa rok 2023) povinnou jazdou. 256 častí plné trefných dialógov, smiechu ale aj sklamaní a smútku. MASH je ako kniha,  ktorú môžete otvoriť kdekoľvek a začať hltať. Amen

Přátelé: Zase spolu (2021) (TV film)

Veľmi milé, zamerané nie len pre fanúšikov seriálu. Je tam veľa nových informácii zo zákulisia a trochu nám táto show odkryje nejaké tajomstvá. Výborný nápad, bolo skvelé vidieť hercov pokope po takej dlhej dobe. Odporúčam naozaj každému fanúšikovi. Pre mňa matka sitkomu. Tlieskam

Dobrý doktor (2017) (seriál)

Konečne seriál z nemocničného prostredia, ktorý je geniálne napísaný s perfektnou hlavnou postavou (podľa mňa sa po skončení poslednej klapky z toho Freddie Highmore nemôže len tak dostať). Výborné diagnózy a hlavne zdravé dialógy pri ktorých sa z času na čas zasmejem. Dr. Good House.

Trabantem až na konec světa (2014)

Skvelá partia na senzačných strojoch úžasnou krajinou. Nie je to zbytočne zdĺhavé, bez prázdnych úsekov a s trocha humoru. Čo viac si ako divák pri tomro segmente možno priať.

Narcos - Season 3 (2017) (série)

Poviete si, že po Pablovi nemôže prísť niečo viac. Ale to je omyl. Charizmatický Pedro Pascal v boji proti korupcii atď. V skutku reálne. 5xVĎAKA

6 underground: Tajné operace (2019)

Čóóó?! Rýchla akcia aka f&f, vtipné a presné dialógy a hlavne nekonečne dobré spomalené zábery. Nech sa páči Michael Bay.