Seznamte se, Joe Black (1998)

"V tomto světě není nic jistého kromě smrti a daní" - "Ne, radši arašidové máslo". 4* za Claire.

Ben X (2007)

Byla to celkem nuda, co me ale urcite nejvic stvalo tak ty radoby "dokumentární vstřihy" + mi to moc neprislo realne aby clovek s takovou "nemoci" chodil na normalni skolu, ale asi na tom neco bude a treba nemel na vyber; kdo ví ? Kdyby nebylo toho super zajimavého a hlavne originalniho konce tak dam urcite mene. 3,5*

Americká krása (1999)

"the most dangerous person in the world is a man who has nothing to lose"

Velká ryba (2003)

Jestli existuje film u kterého jsem na konci brečel, tak je to určitě BIG FISH, protože to je tak nádhernej výtvor. 100%

Legenda 17 (2013)

To nebyl hokej co predvadel na lede, to byl TANEC !

Ray Donovan (2013) (seriál)

Co si budem povídat první 2 díly prostě stoji za hovno, pak se to začíná trochu zlepšovat a poslední 3 díly jsou epické ! 1. Serie: 85%

Jezero smrti (2008)

Par spoileru: Bezne se vkradate do cizich domu ? Bezne usnete na plazi a nekdo vam meanwhile co spite ukradne tasku ve ktere jsou klicky od vaseho Jeepu a nasledne se vas nejakej 13ti letej faggot (Brett tusim) pokusi prejet ? Protoze to tu je zcela normalni. Nebo hlavni typek - Bear Grylls - zapichne (nevim ani jak když nůž měl v ruce někdo úplně jinej) tomu faggotovi co se ho pokusel prejet v jeepu psa, faggot zacne brecet ze mu umira pes tak da Gryllsovi zpatky kliče od auta, až on i s jeho pritelkyni dojdou k autu a zacnou startovat, tak hlavni faggot rekne "bezte za nema !". Potom co se borka konecne rozhodne pripojit pres bluetooth k telefonu a zavolat na cajty ji call samozrejme failne a ona je odhalena a nasledne pronasledovana tzv. gangem malých faggotů na bicycklech coz byla jedna z mala funny scenek ve filmu. Dalsi zajimava scena je napriklad ta jak borka stoji za buňkou a z ničeho nic se teleportne na střechu a nikdo nic neslyšel a neviděl i když jsou 3 lide v té buňce uvnitř která má 2x2 metry. Potom to uz zacina byt trochu lepsi, zhruba od pulky, jak se oba schovaji do jezera pod prkna od chaty. Jinak asi jsem udelal chybu ze jsem film videl az po "I spit on your grave" (ISOYG) proto mi neprislo nic ve filmu vylozene hnusneho a drsneho az na moment kdy se borka zapichne do chodidla ten zeleznej trn, kterej si pro me z nepochopitelnych duvoda vyndala druhou stranou (wat). Jinak mi film chvili i pripominal ISOYG až samozrejme na nééé až tak pěknej konec. Filmu davam 60% a to jen za zajimavej konec.

Ten kluk (2007)

Furt jsem cekal kdy se to nejak vic rozjede, no zhruba v pulce to zaclo byt uz celkem zajimave, ale konec mi prisel takovy nemastny neslany, nebyl spatny to ne.. jen jsem proste od toho cekal trochu neco jineho. Zajimava kamera, Peter Mullan sympatak, hot curly chick a paradní soundtrack -> 70% pro me.

Zlo mezi námi (2003)

Ten pocit zadostiučinění je k nezaplacení 5*