Sám doma a bohatý (1994)

PROSTĚ SRDCOVKA Z MLÁDÍ, KTERÁ SE NEDÁ OHODNOTIT NEGATIVNĚ !!!!

Proroctví (2009)

Celý film na mě působil velice kladně, vše bylo tak krásně tajemné až do posledních 10ti minut sem si myslel, že si tento film u mě získá veliké bezvýznamné plus !.. ALE, ještě nikdy sem nezažil abych tak rychle změnil názor na film jako u posledních 10ti minut toho filmu.. HRUZA, DĚS.. (75%)

Forrest Gump (1994)

Už samotný námět a scénář dal filmu velikou naději na budoucí úspěch. A po skvělé Zemeckisově režii se z filmu stal opravdový kult !

Obchodník se smrtí (2005)

Už od začátku je jasné, že nepůjde o ledajaký amatérský pokus o film s válečnou tématikou (mám tím na myslím intro s kulkou). Film je natočen smysluplně, chronologicky uspořádán a není plně předvídatelný tudíž Vás drží u obrazovky či plátna opravdu od začátku až do samotného konce. Skvělý scénář a background přidává filmu na dokonalosti. Na tento film jsem schopen koukat opravdu dost často a vždy od začátku do konce bez jakýchkoli známek znudění. 95%

Scary Movie 2 (2001)

Další z filmů, který nelze ohodnotit. Vše je chaotické a nic nedává smysl tudíž jasný "odpad", ale při některých hláškách se opravdu zasměji i dnes když už jsem o něco starší než když sem to viděl poprvé :) ***

Jak vycvičit draka (2010)

Jsem rád, že sem prožil dětství bez sociálních sítí, PC her etc. Ale štve mě, že jsem tohle nemohl vidět když mi bylo tak 8 let, protože to by bylo něco, když vidím jaké to u mě zanechává dojmy i dnes :) .. 90%

Suprhrdina (2008)

Filmy jako je tento v podstatě nejde ohodnotit. Tím myslím, že kdybych měl hodnotit to co se tak většinou u filmů hodnotí tzn. režie, střih, herecké výkony atd. tak bych filmu dal * a dál bych to neřešil. Jenže kdybych měl hodnotit to kolikrát sem se u filmu málem rozbrečel smíchy u jistých scén tak bych volil *****. Tudíž sem volím kompromis ***

Potomci lidí (2006)

Famózní kamera.. Dobrý námět.. A to je tak vše.. ***

Prokletý ostrov (2010)

Že režisér Martin Scorsese patří ke světové špičce sem věděl už dávno když dokázal natočit několik světově uznávaných filmu v 70. a 80. letech.. Ale že dokáže ve svých téměř 70ti letech natočit film jako je "Prokletý ostrov" a zaujmout tím nové publikum než bylo v sedadlech kin u jeho prvních filmů před téměř 40ti lety.. To už je něco ! :) Výborný scénář, VYNIKAJÍCÍ režie, skvělá hudba a film je natočený tak že do poslední chvíle nevíte co to vše znamená. *****