• Thriller

Jdi a dívej se (1985)

Deprese v té nejčistší formě od našich východních soudruhů. Prostě oni umí.

Šibenice (2015) odpad!

Tak nedávno sem byl mučen "filmem" Tortured a prožil jsem opravdová muka. Tady jsem přímo vybízen k tomu abych si přímo hodil mašli. Tak jsem zvědavý co bude příště. Asi nic, protože po této zkušenosti si to fakticky hodím.

Truth or Dare (2012)

Nic co by tady už nebylo. Snad kromě pošahané hry na flašku. Průhledné od první do poslední minuty. Nebyla tady ani jedna sekunda překvapení, prostě vše v naprosté šedi průměru. Jediný moment co se mně líbil byla ruská ruleta s revolverem, to se strůjcům povedlo a za to dvě hvězdy. Jinak to nestálo ani za zkrácení dlouhého večera. Ale čestně - jsou horší kousky.

Strange Circus: Kimjó na circus (2005)

Tady jsem měl každou minutu zástavu srdce. Takže temnota přede mnou, temnota za mnou. A během filmu jsem se neustále do temnoty propadal.

Muka (2008) odpad!

Ke konci jsem byl umučen totální nudou. Zprasený film, který si nevím na co hraje.

Bosch (2014) (seriál)

Michael Connelly je prostě jeden z nejlepších autorů detektivek současnosti a každá jeho knížka s Harrym Boschen (i bez něj) je pro mě veliká událost. Píše se o něm jako o tkzv. americké tvrdé škole, a to se plně promítlo i do této série. TItus Welliver dělá Harrymu Boschovi velikou čest. Perfektně zpracované a zfilmované.

Cargo (2009) odpad!

Tady forma vítězí nad obsahem. Forma se tváří jako velikášský velkofilm ale obsah je tak ubohý, že by to nezachránilo ani komando Avengers z Hollywoodu.

Ex Drummer (2007)

Těžce uchopitelný film, ale pokud se do něj ponoříte, čeká Vás neobyčejný šílený zážitek.

Toxin (2015) odpad!

Když napíši strašné tak tomu přidávám. Když napíši shit, tak urážím shit. Když napíšu žumpa, urážím celou žumpu i s jejím blahodárným obsahem. Takže je to strašný shit, který smrdí po té nejodpornější žumpě.