Četa (1986)

Šílenost. Beznaděj. Strach. Pláč. Zvěrstva války v plné nahotě.

Mumie (1999)

Úžasná zábava na (nejeden) večer...

Berserk: Ógon džidai hen I – Haó no tamago (2012)

Škoda jen, že je to vlastně celé zkrácený seriál. I když by se tomu dalo říkat special edition. Dotažené do maxima...animace, hudba. Jinak než za 5* snad ani nejde nedát.

Jurský park (1993)

viděno po létech ve 3D. za 5*

Smrtelné zlo 2 (1987)

Nahráno z Novy, sledováno na videu v noci s pořádnýma sluchátkama na uších. Ten zvuk blížícího se zla byl úchvatný. Atmosféra sálala z obrazovky, já přikovanej v křesle ani nedutal. Horror, který se nesmazatelně zapsal do podvědomí mnoha lidí. Po čase jsem shlédl 1.díl a přišlo mi to dějově úplně stejný. 3. díl jsem sehnal s odstupem času z videopůjčovny. Horror-komedie ve stylu Return of the living dead. Kombinace, kterou můžu.

Papíry (2012)

Úžasné, romantické, usměvavé, krátké.

Spartakus (2010) (seriál)

Tak tenhle seriál je fakt pecka. Krev, brutalita, nahota, napětí. Co víc si může fanoušek akčňáků přát ? Po smrti Andyho Whitfielda a nahrazením jeho postavy Liamem McIntyrem už Spartacus nemá takové charizma, ale pořád za 5*. PS: kdo by si kdy pomyslel, že uvidí v seriálu nahou Xenu ?

Kravaťáci (2011) (seriál)

Jedním slovem vynikající. Herecké výkony, napětí, atmosféra...Navíc při sledování zažívám dejavu, protože toho slizáka jsem měl jako nadřízeného. A navíc jakoby mu z oka vypadl :D za 5* + 1* extra

Californication (2007) (seriál)

Nemám rád Duchovnyho a seriálu jsem se dlouho vyhýbal. Po shlédnutí 5ti sérií ho pořád nemám rád. Ale seriál miluju.