1969 (1988)

Za sebe můžu říct, že chlapské přátelství je něco co nezlomí mnoho věcí na Zemi. Zajímavý film na stále neutuchající téma - Vietnamská intervence USA.

NON-STOP (2014)

Liam Neeson v zajetí moderních technologií. Líbil se mi nápad s rotací smsek v obraze. To bylo originální a nové. Jinak musím pochválit i scénář. Fajn biják.

Cesta bojovníka (2007)

Mám rád podobné filmy. Docela mě bavily exteriéry a nálada. Ale nemohu souhlasit s pojetím vikingského psýché. Nemám pocit, že by vikingové vyráželi na tůru v honbě za jediným člověkem. Jejich strategie byla o něco prostší - moment překvapení, sebrat co jde a koho jde a tradá pryč. No, tak to jen na okraj.

Pompeje (2014)

Takže batole se naučilo krotit koně? Kde? V otroctví? Otrok si jen tak nechá rozdělat okovy a zakoktuje si s princeznou, která by si o něho ve skutenosti neopřela ani kolo? Jo, přátelé...ale gladiátor už tu byl.....a ten byl lepší.....

Need for Speed (2014)

Holt, není to žádnej psychologickej záhul pro náročného diváka. Chci ale říct, že se z daného tématu vytěžilo maximum. Akce slušná. holky fešné. Auta kurevsky rychlá a policajti dostávají na frak. Průměr, ale oddychovka slušná.

Vedlejší účinky (2013)

Asi to bude znít hloupě, ale moc jsem ocenil kvalitu scénáře. Ten totiž nemá hluchá místa a různá tradiční nelogická místa na které si pomalu zvykáme díky vyčerpávání témat a zápletek.

Thor: Temný svět (2013)

Spektakulární spektákl? Ani náhodou....Thor je sice chlapáckej jak se patří, ale měl jsem během sledování našlápnuto na 2 hvězdy. Třetí přidávám za gag, kterak si Thor v předsíni pověsil kladivo na věšák.

Hitchcock (2012)

Nebavil mě jen skvělý Ant. Hopkins, ale i fantastická a okouzlující Helen Mirren. Dodala filmu profesionalitu. Ne, že by ji neměl, ale H.M. je třešnička na mňamozním dortu. Je mi líto modré barvy na CSFD, ale tak už to někdy chodí....nenechte si tento film ujít.

Já, padouch 2 (2013)

Ono není dnes jednoduché diváka rozesmát. Ono to ostatně platí pro všechny člověčí aktivity. Ale u tohohle filmu se zasmějete. Zasmějete se srdečně, radostně a upřímně. Nemůži jinak než dát plnej kotel!