Máte slovo (2008) (pořad)

Nemůžu se zbavit pocitu, že tohle je pořad pro lůzu. Pro tupce kteří umí jen křičet a kopat kolem sebe bez kousku vlastního vkladu. Povrchní hodnocení problematiky. Asi se mnou řada lidí nebude souhlasit, ale pro mě je tento pořad velmi nesympatický.

Na doraz (2010)

Kritici, fakt jste se nezasmáli když vjede Jamie Foxx s náklaďákem poprvé do toho rigolu? Možná to může být málo, ale mně to zpříjemnilo neveselou službu ve špitále. 80%

Gran Torino (2008)

Dlouho jsem se hcystal tenhle film v klidu shlédnout. Samé dobré recenze, první místo dekaády, 18. místo best ever na CSFD. celý film jsem se ptal jak to? Hlavou mi běželo moře filmů na které bych spíše vsadil. Ukázaly to ale až chvíle po tom co jsem zmáčkl STOP. Ten silný pocit člověčiny. A filmařsky? Nemám co vytknout. bavil jsem se hloubkou postav ikdyž byly na plátně sotva pár filmových okének. Silný, moc silný a přál bych si aby tenhle film viděli všichni. Možná bychom zase na sebe byli o trošičku hodnější(a možná bych neměl psát příspěvky hned po shlédnutí filmu :-)

Tsunami (2005)

Já tomu musím dát 5 hvězd. Byl jsem totiž na Srí Lance 2005 ani ne rok po katastrofě. Na mě tento dokument zapůsobil. U toho spláchnutého vlaku jsem měl srdce v krku....

Zemřít pro Japonsko (2007)

Zajímavý film, ve kterém se zřejmě filmaři snažili vyrovnat se s minulostí. Nemohu se ale zbavit dojmu, že to bylo úplně sci-fi. Tábory Kamikaze volně přístupné veřejnosti? Úplně zírám jak vesele si vojáčci cisařského námořnictva denně vypíjeli hlavy mezi civily a vyprávěli jak to u útvarů Kamikaze chodí. Nebo dokumenty o tuhém výcviku pilotů ignorovat bolesti a touhy byly mimo mísu? Stále jsem čekal na finále filmu a to....nepřišlo.

Rolling Stones (2008) (koncert)

Taky jste v kině měli tendenci tleskat a tančit? Bylo to neskutewčný. A to nejsem bůhvíjakej fanda RS.

Stále a navždy (2009) (TV film)

Jednu hvězdičku jen za to jak vypadá Rena Sofer coby "zralá" žena.

Pollock (2000)

Skvělý herecký výkon. Obzvláště jsem si užil Harrisovy nenápadné pohyby, kterými je charakterizována neurotická porucha osobnosti. Co bych ale rád vyzdvihl je i výkon harrisovy partnerky(myslím filmové) Marcie Harden. Před oběma smekám pomyslný klobouk. A nakonec...Ed harris jako režisér...myslím, je tento film byl pro něho velmi osobní. Zvláštní a dobré dílo.

ČT Live - Hop Trop (2010) (koncert)

Jak to říct? V hrudi mi tiká metalové srdíčko, ale musím udělat občas vyjímky. Mám Hop Trop rád. Chodím na koncerty a vždycky se rád pobavím. A zrovna tak jsem se bavil i při tomto koncertu. Kdybych byl šťoura řekl bych, že bych si dal raději koncert někde pod širým nebem, ale bavil jsem se. Jistě mohu říci, že o tohle šlo pánům z HT. Prostě příjemná 3/4 hodinka.