Blíženec (2019)

No...komenty a popis filmu som si prečítal počas sledovania filmu, takže som vedel čo sa stane. Prekvapko sa teda nekonalo. Čo je vlastne na moju škodu, aj nie. Trochu cgi na willovom xichte pomohlo, ale ajtak to bol len smith. X3. Nemôžem povedať že to bolo zlé, fajne akčné, vizuálne pekné, dejovo pútavé, v podstate bez nudy. Práve koniec filmu to dosť pokazil, brutálny vrah má svedomie, nechce zabiť "otca", výlevy a nakoniec ostanú všetci ako skvelá rodina. Neviem či ostali ako bratia, či otec so synom? Či čo kua? Záver čistý chaos v mojej mysli. Tak. 55%

Harry a Hendersonovi (1991) (seriál)

Ako decko som to hltal, pamatam si ako som na to cakal, kedy to pojde v telke. V tej dobe sa mi to zdalo byt velmi smiesne, preto davam vyssie hodnotenie. Teraz to uz take smiesne sice nieje, ale nostalgia zostala. Harry HA! 50%

Tenet (2020)

No...ako to okomentovať. Evidentne som jeden z mála, čo tento filmársky skvost buď nepochopili, alebo nedostatočne sledovali. Alebo je to jednoducho pičovina. Prikláňam sa k tretej možnosti. Celý dej o Protagonistovi ma úplne minul, celý čas som nevedel čo sa deje, prečo sa to deje a kde je cieľ. Áno, nakoniec som zistil, že o čo ide, ale trvalo to iba hodinu dvadsať. Efekty, či už digitálne, alebo skutočne natočené boli OK. Škoda toho neustáleho behania v čase, tých plynových masiek a aj Patizóna, aj keď až tak nevadil. Hmmm, no ja neviem, som zmätený. 40%

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Do takych 2/3 filmu som bol ochotný dať 4*, bol to starý dobrý Indiana. Bohužiaľ posledná tretina filmu sa zvrtla na prechod časovou dierou a stretkom s Archimedom, čo hodnotím ako prúser. Tiež sa mi nepáčil cgi svet, strašne to bolo vidno a dosť mi to aj vadilo. Napríklad naháňačky na tuktukoch boli reálne, to ma fest bavilo. Lodná bitka bola celá digitálna, úplne zle. Dejovo síce nie zlé, ale nebaví ma odhalovanie 2000 ročných záhad za jedno popoludnie, alá DaVinciho kód. Ale trochu nadhodím a budem dúfať, že už sa Ford na scénu nevráti...aj keď uchmatnutý klobúk necháva dvere otvorené. 65%

Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)

Bože ako rád som sa na tento seriál dívaval za mladi, už som naň aj zabudol. Bola to akčná sranda a mladý Indiana sa vždy zo všetkého vysekal, skoro ako MacGyver. 80%

Princezna ze mlejna 2 (2000)

A kde Troška, tam Troška a je to zase troška chujovina. Mama túto českú rozprávku hlce, ja ju neznášam. 30%

Princezna ze mlejna (1994)

Bože ako ma vytáčajú vodník a čert, to je k neuvereniu. 35%

Román pro ženy (2004)

Dve hviezdičky za dve ženy: Stašová a Zázvorková. Aj to sa čudujem, že toto museli podstúpiť kôli peniazom. Knižnú predlohu by som použil maximálne ako podložku pod nohu kývajúceho sa stola, tobôž ako filmovú predlohu. Herci stoja za hovno, kamera, réžia tiež. Tuším, že niekto spomínal hudbu, nemám šajnu kde tu vôbec hrala. Opäť, poriadny prúser od susedov...díky. 0%

Christmas Perfection (2018) (TV film) odpad!

Prisahám vačku, že som tento rok nevidel väčšiu pičovinu. Úplne bizardný nápad by sa dal ešte nejak prežiť, ale opakujúci sa deň, so samými nesympatickými debilmi, hlúpymi dialógmi, otrasnou kamerou a v neposlednom rade aj úžasnými trikmi, ako všade rastú múry, či sa zatvárajú brány, tak toto už nie. Čakal som aspoň peknú predstaviteľku hlavnej postavy, no nedočkal som sa, navyše som ale dostal krepáňov, čo sa iba pol filmu uškŕňajú, ako by mali obrnu, alebo aspoň cudzí predmet v zadnici. Proste toto bol poriadny prúser, na ktorý asi tak rýchlo nezabudnem a bude ma ako nočná mora prenasledovať ešte roky v snoch. Celé zle, nekukať ani omylom! 0%