Escobar (2017)

Hlavne na úvod musím napísať, že som chcel pozerať Escóbara z roku 2014 a pomýlil som sa. Čo sa filmu týka, kupodivu to nebolo také zlé, celkom zaujímavo vyrozprávané, síce trochu všetko narýchlo, ale životný príbeh sa do dvojhodinového filmu nedá napratať. Javier s extrémne veľkým brušiskom mi pripadal zo začiatku filmu veľmi odpudivo, neskôr som si zvykol a nakoniec mi bolo aj ľúto, že to skončilo zle...hlavne pre neho. Penélope mi dosť vadila, ale to nieje vinou filmu, ale skôr mojej zášti voči tejto osobe. Celkovo nie zlý film, ale ani žiaden úchvat. Tak do 60%.

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Tak toto bol kktsky dobrý film, ako naozaj. Super zápletka o "legálnom boji s narkomafiou", skvelými hercami, super prostredím, ktoré na takýto film priamo nabáda. Ja som vlastne nenašiel žiadnu chybu a to myslím žiadnu. Excelentný Benicio a napokon aj Emily, robili s filmu parádnu "podívanou". Celý film som bol v napätí, že čo sa bude diať a koniec bol úžasný, šéf kartelu nestihol vlastne ani mrknúť a bolo po srande. Idem hneď kukať dvojku :) 100%

Máme rádi velryby (2012)

Nehorázna blbosť. Herci ako laty v plote, príbeh síce podľa skutočnosti, ale nezvládnutý, čo nechápem pri skutočných príbehoch. 35%

Čára (2017)

Naozaj a skutočne som sa nudil ako pes. Nebol som schopný dokukať film vcelku, musel som pretáčať a to je u mňa posledná kvapka. Takže za mňa nudných 30%.

Příšerákovi (2017)

Toto bola blbosť so slabým príbehom a navyše sa mi zdalo, že to nieje také "pekné" ako je v poslednej dobe zvykom. Neviem čo viac dodať, asi len to, že nekukať. 35%

Avengers: Infinity War (2018)

Celkom podarený film, vizuálne, zvukom, aj postavami. Najviac ma zaujal Dr.Strange a Thanos. Ostatné postavy boli nejak do počtu, ale ajtak všetko šlapalo ako má a trošku preriediť hrdinov nieje na škodu veci. Spokojný som. Zaujímalo by ma, na čo ten Fury "kápnul"...uvidíme dúfam heh. 85%

Vojtěch (2015)

Jujuuuj to bola chujovina...ale strašná, Landl tam hral ako vemeno s veľkým V...každopádne Miezga...to bolo teda niečo :D keby tam nehral, bol by to tutový odpad. Strašne som sa tešil, keď konečne príde na scénu a čo zase zadrie a totálne sa zaxichtí, nenormálne voľačo. Preto aj hodnotenie kolíše a celú slávu zožína práve tento herec. Ď. 45% PS a nejaký ten úryvok hlodov: 1. Odkedy sme boli u teba, Júlia sa veľmi zmenila, vraj jej vadia moje názory a že som debil. 2. Tebe nestačí tvoja žena a tá kresťanka Júlia? S Julčou som sa rozišiel...nechcela mi fajčiť! 3. Keď už si nevieš nájsť nejakú ženskú, tak si poďme aspoň poriadne zatrtkať! atď. poväčšine vtipné hlašky, ktoré hovorí Miezga.

Smrtihlav (1998)

Toto bol taký zvláštny film, že som nevedel, či ho vypnúť, alebo dopozerať. Celý čas som sa strácal, nebavilo ma to, moja pozornosť sa sústredila na nedokonalosť omietky v obývačke. Nuž minulo ma to. 40%

Rozkaz zabíjet (2016) odpad!

No boha, toto mi pripadalo ako zvratok od Asylumu...skoro celý film som kukal do telky, či dobre vidím. Banda dementných idiotov sa preháňa po nejakom výrube uprostred lesa, strieľajú po čudesných robotoch. Je tam s nimi samozrejme akási divná ženská - robot, čo som naozaj nepochopil. Pozitívom je celkom pekná ženská a solídne spracovanie efektov. Ostatné stojí za hovno, strašne veľakrát som sa nasral nad totálnou nelogickosťou filmu, tiež konečná bitka bola fakt úchvatná. Proste dementný film, ktorý sa nemal natočiť a už vôbec nie pustiť do sveta. 0%