Rande na jednu noc (2008)

Cera v každém filmu vypadá stejně, stejně se i tváří, ale stejně sleduji další a další jeho role. Že by to byl klam na první pohled? Snímek připomíná hodně pozdější Scott Pilgrim vs. the World, které se povedlo ještě o chlup více. Ale i tak stojí za shlédnutí.

Hugo a jeho velký objev (2011)

jednou za dlouhou dobu se natočí film, na který může jít jakákoliv věková kategorie a užije si ho na 200% a ono to prodělá tolik peněz? to je více než smutné

Donnie Darko (2001)

Asi bych se měl na to pro nějaké hlubší pochopení podívat znovu, ale bohužel chuť k tomu se rovná nule. Film jsem vyloženě protrpěl, konec sice dobrý, ale to nenarovná celý zážitek ze snímku...

Californication (2007) (seriál)

Jeden z mála seriálů, kde mezi díly nejsou ty vyloženě slabé, všechny jsou prostě stejně dobré a to dost. Duchovny hraje tak přirozeně, že by jeden řekl, že snad hraje sám sebe, k tomu mu velmi zdatně mu sekunduje i Evan Handler.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Příběhově film na silnější tři hvězdy, ovšem jako velký plus jsou tady efekty, zpomalené záběry a další různé hříčky, které působí přirozeně. Z této stránky se mi žádný film hodně dlouho tolik nelíbil

Muž v ohni (2004)

Prvních 40 minut bylo tak neskutečně utahaných, přišlo mi to jako vystřiženo z jiného filmu. Je jasné, že to pro postavu Washingtona bylo potřeba, ale přeci jen to mohlo být podáno jinak a lépe.

V cizí kůži (2011)

Nic, nad čím bych musel přemýšlet, což je přesně to, co bych od takového filmu chtěl dostat.

Rumový deník (2011)

Škoda, že konec vyšuměl do ztracena, jinak bych hodnotil za víc.