Jackass 2.5 (2007)

Na to, že sa jedná o nepoužité zábery je to dosť dobré, teda aspoň ja som sa slušne bavil.

Predátoři (2010)

Tento film je zbierkou toho najprevarenejšieho žánrového klišé. Kľudne môžete tipovať kto zomrie akou smrťou a v akom poradí.

Runaway (2010)

Polhodinový videoklip. Dobrá hudba ale nič viac v tom nevidím.

Jen přes její mrtvolu (2008)

Tisíc krát prevarené klišé o duchovi ktoré fungovalo iba v Duchovi... Na moje prekvapenie je tu ale niekoľko podarených vtipov ktoré kazí absolútne nesympatické obsadenie. Film skôr pre ženy.

Spartakus (2010) (seriál)

Po zhliadnutí traileru mi to prišlo ako vykrádačka tristovky a prvý diel sa na ňu podobal viac než dosť až na to, že bol oproti nej trochu prihlúply. Potom to ale nabralo obrátky. V každom diely nastane pre mňa nečakaný zvrat a postaví predošlý na hlavu. Potešil ma aj nie len na americkú produkciu, častý výskyt neskrývanej nahoty. Ženy v tomto seriály sú nadherné. Veľmi impozantne sú natočené súboje gladiátorov pri ktorých sa krvou rozhodne nešetrí. Herci hrajú na výbornú vďaka čomu dokáže seriál sprostredkovať reálne emócie. Na počítačovej animácii je vidieť, že sa jedná o televíznu produkciu a prostredie priam kričí, že je iba zeleným plátnom. Všimol som si aj istú monotónnosť deja no tú vždy prehlušili už spomínané zvraty a pomaličky sa rozvíjajúci príbeh. Nakoniec do seba všetko zapadne a vyvrcholí to dokonalým a samozrejme krvavým finále.

Dragon Ball Z (1989) (seriál)

Seriál som sledoval keď som bol trochu mladší a dnes mi telenovelové naťahovanie súbojov a scenár prídu trochu "silly". Samotné súboje sú však nádhera a mytológia je krásne prepracovaná.

Matrix (1999)

Stačí sa pozrieť na hociktorý sci-fi, alebo akčný film ktorý vznikol po Matrixe a je jasné, že toto je prelomové dielo. Bojové umenia, prestrelky a výbuchy, spomalené zábery, perfektné efekty, koženné plášte, slnečné okuliare... Tvorcovia vzali všetko čo je COOL a nabalili to na pútavý príbeh.

Klub rváčů (1999)

Film po ktorého zhliadnutí som ostal ako prikovaný a so zimomriavkami som nejaký čas čumel do blba.

Schindlerův seznam (1993)

Pozvoľna odvíjajúci sa príbeh obsahuje mnoho nezabudnuteľných scén. Spielberg ukazuje hrôzu koncentrákov s takmer dokumentaristickou realistickosťou. Liam Neeson ma svojim záverečným výstupom prinútil k slzám. Posledné zábery (tie farebné) však mali zostať na podlahe v strižni.