Ajťáci (2006) (seriál)

Britský humor v celej svojej kráse. Jednoznačne tomu treba dať šancu a potom sa toho už nepustiť. Made in Britain, aha.

Amélie z Montmartru (2001)

Veľmi neobvyklý film s pozitívnym naladením a krásnym posolstvom. Je tak svojský, že by som ho neprirovnala k ničomu, on má samostatnú kategóriu a víťazí v nej:) Mal by vidieť každý. "Kto zná tolik přísloví, nemůže být špatný člověk"

Americká krása (1999)

Film o problémoch tohto sveta, všetko zamotané no napokon veľmi zaujímavé.. a zvláštne..Zostáva mi len príjemný pocit:-) 5*

Ano, šéfe! (2009) (pořad) odpad!

Choďte všetci do pr***** "Vypípavať" program o varení kvôli nepríjemnému kuchárovi, showmanovi Zdeňkovi považujem za vrchol. Tento program ma dokáže vynervovať. Príde mi to dosť nahrané, tým, že pouráža ľudí a zasmeje sa na svojom humore a potom nakonci pochváli to jedlo, čo na začiatku tak skritizoval, proste tomu neverím.

Áno, šéfe! (2011) (pořad)

"áno" šéfe, je lepšie ako "ano" šéfe, kvôli jednej skutočnosti a to, že sa tu neobjavuje Zdeněk, ale naopak Jarek, ktorý nerobí všetko pre show a zatiaľ sa snaží byť kritický, iba tam kde to je naozaj potrebné

A-Team (1983) (seriál)

Niekedy musím ľuďom vysvetľovať, moje seriálové chúťky. Tento seriál mi však pripomína prázdniny u babky a aj keď je tak pekne nereálny a prvoplánový, tie postavy sú proste osobnosti, ktoré si budem pamätať navždy. Má to štýl!

Avatar (2009)

Skvele graficky spravený a vlastne aj milý príbeh nápadne podobný s Pocahontas vás určite zaujme, oplatí sa na to ísť do kina..lenže nie som až taký fanúšik veľkofilmov, ktoré všetci milujú..ku koncu ma to už pekne nudilo a ani pocit z toho všetkého nebol taký dobrý, aké dobré sú ukážky...4*

Babadook (2014)

Nemám rada horory bez myšlienky a zmyslu, aj keď majú v sebe prvky, ktoré naháňajú hrôzu. Asi som to len nepochopila..

Baba na zabití (2003)

Dá sa to skuknúť a dokonca po prvom videní, som sa aj celkom smiala. Ale keďže to naše telky majú tak radi a osud mi doprial, poznám tento film skoro naspamäť. Môžem dodať, len Tú starú fakt treba zabiť! A hodnotenie sa z priemerných 3* dostalo na podpriemerné 2

Babovřesky (2013)

Českých režisérů by mělo být o Trošku míň. Nikdy som mu neprišla a asi ani neprídem na chuť