Klub sráčů (2000)

Je to sice strašná blbost a úchylárna která mi napoprvé přišla strašná, ale potom jsem tomu nějak přišel na chuť a občas se u toho pobavím :-) člověk to nesmí řešit a pak to jde

Zátah: Vykoupení (2011)

Podle toho co jsem tu četl, tak jsem se těšil na příjemně "oddechovou řež", ale tento film mě tak úplně nenadchl. Do doby než přišly na řadu scény s bojem beze zbraně to šlo. Ovšem ve chvíli kdy hlavní hrdina, kterému jde údajně o přežití a likvidaci bose, opakovaně zvedne protivníka ze země aby sním bojoval dál místo aby ho dorazil jsem začal trpět. U tohoto filmu jsem takové nesmysly nečekal. Možna jsem moc očekával další elitní jednotku.

Nevhodný den pro rybolov (2009)

K tomuto filmu jsem se dostal náhodou a musím říct, že jsem si ho užil. Nevědomky mě naprosto vtáhl do děje a to i přesto jak nevýrazně na mě ze začátku působil.

Pan Nikdo (2009)

Film, který pojednává o tom nad čím se asi alespoň jednou zamyslel každý znás: " Jaký by byl život, když bych se v dané chvíli rozhodnul či zachoval jinak?"... A každé rozhodnutí, které v danou chvíli provedeme je z nějakého důvodu v tu chvíli to správné. Zajímavě podané = ****

Válka Bohů (2011)

Esteticky velmi hezké, ale pro mě nezáživné a zdlouhavé. Jak je zde již zmiňováno, tak mi to taky příjde jako snaha o "třístovku", ovšem dosti nedotažená. Ale Mickey Rourkovi jsem fandil

Dítě mi zničilo život (2005) (TV film)

Upřímně já se na daný pořad vydžel dívat jen asi 15 minut. Přišlo mi, že se zde nejedná o nic jiného než o fňukání lidí, kteří buď neměli představu co dítě obnáší a nebo nevědí co chtějí. Ano na jednu stranu májí Ti lidé pravdu v tom, že v případě že se člověk rozhodne mít děti a chce se jim opravdu věnovat, tak na určitou dobu ztratí společenský život, sex se scvrkne na pusu na dobrou noc, aby se člověk trochu vyspal a vlastní já ustoupí do pozadí, protože se život točí jen kolem toho málého človíčka. Prostě mít dítě je fakt náročné. Ale ti lidé vypadali dost inteligentní, aby si to aspoň trochu dokázali představit. A mi není vůbec jasné proč Ti lidé děti vůbec mají a nebo proč je nedají k adopci, když si tohle myslí. A u té maminky těch 4 dětí, jsem to pochopil nejméně. Když je to tak náročné,tak proč si nedá pozor a má 4... :-) Dávám 1* proto, že ten dokument má v něčem pravdu, ale je pro mě extrémně negativní.