Vetřelec: Vzkříšení (1997)

2** body To bylo šlápnutí vedle. [X] Minus 3*** body Divnej děj, divný tyranosauři.. teda vetřelci. A ten Michael Jackson na konci taky nic moc (myslím tu potvůrku co neměla nos). Stařenka Riply (píše se tak?) se snaží být hustá alienka. Konec se zemí.. proč je to pořád v Paříži, New Yorku nebo na Petříně? To tu "zkázu" neumí zobrazit i jinak?? [X] Když je na zemi tak mrtvo, proč měli strach, že tam ty vetřelci přiletí?

Vetřelec ³ (1992)

3*** body Sestupná tendence.... [X] Minus 2** body Já vám nevím, to bylo fakt slabší. [X] Kdybych neviděl i 4. díl, tipl bych, že pokračování bude na planetě s bláznama. 5. díl v opuštěném zábavním parku, 6. díl v bance a 7.díl na planetě opic.

Vetřelci (1986)

5***** bodů Trochu slabší než ta jednotka, ale když jsem to viděl byl jsem celkem puberta a ta bojová jednotka mne prostě maximálně oslovila. To víte, vidět takový film na TV stanici OK3 bylo něco okouzlujícího.

Králova přízeň (2008)

4**** body Opět jeden film pro Jíťu. Když se mi ji podaří ukecat, bude tu i krátký komentář :-D (Já to viděl jedním okem a jedním uchem, víme? ;-) ) [X] Minus 1* bod Dobrý , směje se, bude kometář :-) "Moc hezký popis intrik a kariérismu v rodině. Příjemně vyprávěná historie z jiného pohledu. Děj napínavý, postavy věrohodné, kupodivu neměli na rukou hodinky ani tam nebyla žádná asfaltová cesta. Asi to bude tím, že to natáčeli UK o jejich historii a ne USA. Herečky fak super, obě hlavní hérečky pohodička, hezký hadříky. Jako dobrý to bylo. Dala bych si další :-) Točte takový filmy a ne stupidy." A za co vlastně odebíráme bod? Chtělo by to pokračování, více příběhů o více postavách. [X] Manželek měl hodně, byla by to krásná trilogie o pěti dílech. ;-)

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

4**** body Nebudu tu nic vypisovat, komentářů na tyto komerční filmy najdete až moc. [X] Minus 1* bod Hezké, celkem vtipné, ale jednička byla jednička a žádný další díl i kdyby byl sebelepší to nedokáže překonat.[X] 3D kino v Sokolově. Hmm... Opravené kino. Hmm... Ale mohli by tam vyvětrat a museli dávat ty sedačky tak blízko k sobě? Rád bych si dal kolena k sobě když sedím!!

Den, kdy se zastavila Země (1951)

3*** body Zamyslela se nějaká z těch úžasných společností jak se může normální neamerický člověk dostat k filmu, který by chtěl vidět? Konec myšlenky. [X] Minus 1* bod Za to nemůže film, ale skutečnost, že anglicky až tak dokonale neumím a opravdu jsem měl problém občas stíhat. On se ten film dá sehnat jen v originále bez titulků "morálně a legálně". [X] Minus 1* bod Po tolika letech to nebylo tak silné. Přesto mi to přišlo o chlup lepší než nová verze plná efektů. [X] Jsem zvědav, jak bude vypadat pátý remake :-/

Tři království: Vzkříšení draka (2008)

2** body Nichtcs mochcs. Nuda. [X] Minus 1* body Kde byl ten hrdina? [X] Minus 1* bod Občas/často se nám ztrácel děj a bylo tam takové.. jak to napsat.. NIC tam bylo [X] Minus 1* bod Nezaujalo nás to. Bojové scény měli nebo spíš chtěli být masové a megalomanské. Záběry před bitvou MEGA, při bitvě takové nahňácaná na jednom malém místě z 10-ti různých pohledů a pořád to přeskakovalo.. [X] Blbý počasí, nemám vůbec ponětí co dneska napsat do kurzivy.

MR 73 (2008)

4**** body Co dělá film dobrým filmem? Efekty? Herci? Recenze? Hodnocení na CSFD? Ne, je to zážitek a pocity po skončení filmu. [X] Minus 1* film Chvílema nudnější. [X] Pomáhat a chránit. Ale sami sebe.

Jezdci Apokalypsy (2009)

2** body No fuj. To bylo nechutný. Blbý hračky tohleto. [X] Minus 2** body Super.. podle čipu z PC poznaj ulici, kde ten počítač byl.. pevné disky RAM.. taky dobrý.. ještě mohli z fotky z mobilu poznat odraz v čočce oka řidiče auta, který jel vzadu přes ulici. Tak tohle bylo tay fuj. Možná bych se měl naučit slovosled ve větách [X] Minus 1* bod Příběh slabší.. to že je to ten kdo to byl jsme věděli od půlky.. a první přiznání bylo nichc mochc [X] Jsou jich miliony, je nikdo nezastaví. Nebylo by jednodušší rodičům schovat pantofle nebo brýle?

Let's Dance 2 (2008)

2** body Tohle jsem neviděl, takže budu nenápadně vyzvídat od Jíti. [X]Co to "Let's Dance 2", líbilo se ti to? Jo, hodně tancovali. Bylo tam něco za cos bys odebrala body? Ani ne, to bylo takový o ničem, odpočinkový. Jak máme široký okno? Široký okno? Kvůli těm roletám. Aha.. To bylo vysloveně k věci :-) A něco k tomu filmu bys mi neřekla? Jako úplnej průser to nebyl, ale nic zázračnýho taky ne. [X] Tohle je maximum co jsem vytáhl, za co odebrány body se nedovíme :-)