Vzhůru do oblak (2009)

4**** body Ještě včera bych dal bodů plný počet. Dnes s odpočatou hlavou po 12-ti hodinové práci jen 4. A proč? [XB] Minus 1* bod Je to několik drobných výtek. Chvilku nuda. Pro jak staré děti že to bylo? Malinko děj.. [X] Přesto to bylo úžasné jako dlouho něco ne. Hodně se nám líbilo vyprávění beze slov. Krásné shrnutí celého života. [X]Seřte na to divné 3D!! Já chci 4D!! Dobře sedět, Dobře dýchat, Dobře se bavit, Dobře *error*

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

3*** body Oproti minulým dílům jsme již poctěni faktem, že jsme viděli všechny vysílané díly na jedné nejmenované kůl televizi. Prý chybí nějaká sezóna či rok, ale celkově se dá říci, že jsme si postavičky oblíbili. [X] Minus 1* bod Asi se nám líbilo základní téma filmu. Bylo to takové.. já vím, že jsme pořád kritičtí.. když ono je to jednoduché [X] Minus 1* bod Nevím za co to bereme.. ale pro nás ten film na 4**** body nebyl. [F] Nejdřív jsme viděli filmy v originále.. pak seriál dabovaný (dabing se nám nelíbil).. teď jsme viděli fim v originále (a ten dabing není tak špatný).. ale BENDER je originál LEPČEJŠÍ!!!

Cestovatel (2007) (seriál)

Je to dabingem nebo je to tím seriálem? Já nevim, tohle mi nechytlo.. a to jsem se snažil

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Těžko říci, po 4. díle se nedá ještě zcela objektivně hodnotit. Zatím to bylo na 4****, ale je to takové.. myšlenka dobrá, zpracování mírně pokulhává. Nedrží to napětí, a tak dále.. budeme koukát dál, třeba nás to chytne.

Veřejní nepřátelé (2009)

3*** body Jsme z toho nějací rozpačití. Bylo to úchvatné, to nemůžeme říci. [X] Minus 1* bodík Přiznám se, že v počátku mne styl kamery upoutal. Ostrý digitální obraz, neustále v pohybu a blízkosti postav jako u dokumentu. Čím déle ovšem film běžel, tím více mi tento styl vadil. KIasické záběry, mírně rozmazané, zrnité a hlavně více statické si užiju jako "FILM". [X] Minus 1* druhý bod Tady mohu navázet na předchozí odebrání. Moc dlouhé. Jako mini-série na HBO po 3x45 minut by mi ta kamera nevadila. Tohle bylo moc dlouhé. Chvílemi nezáživné. [X] Ty jo, někdo si nás přidal do oblíbených a my dostali bod. DĚKUJEME :-D

G. I. Joe (2009)

1* bod Na těchto hračkách jsem nevyrostl, tak nevím no. [X] Minus 1* bod Málo je více. Tolik animací bylo už moc. Pokud mi vadily už teď, co na to řekne divák za 5 let? [X] Minus 1* bod Ale ne, nikdo už nemá fantazii? To se už vyčerpalo úplně vše? Tahle zápletka je víc než hloupá. Zase...[X] Minus 1* bod Sice chápu že to bylo pro děti kolem 10-ti let, ale nebylo tam těch magořin moc? Člověk u takové kraviny něco překousne, nad něčím se pousměje, nad něčím mávne rukou, ale takhle už ne. [X] Minus 1* bod Po dlouhé době film u kterého jsem chtěl vypnout mozek, ale ten mi celý film běžel na plno. Pořád přemýšlel jak z toho ven.. jak z toho ven.. kdy to skončí.. [X] Ani to DTS tady nefungovalo.. [X] Fungovalo v tom filmu aspoň něco? Jooo.. bylo tam hodně barviček!

Země ztracených (2009)

1* bod Jak to tak napsat.. aby to bylo slušné :-) [X] Minus 1* bod Dlouhé, zkrátit o 40 minut. Nejméně... [X] Minus 1* bod Hlavní hrdina moc mluví, ale to tenhle vždy :-) Dialogy profesora zkrátit o 50%. [X] Minus 1* bod To tam těch potvůrek moc nebylo. 2 T-rex, 12 pidi midi skákacích.. a ? opičky.. divný opičky [X] Minus 1* bod Zmrzlinář? Stíhačka? Vikingové? Kosmonaut? písek, stromy, sopka, jeskyně? To je celý svět? [X] Pokud by to někdo chtěl vidět, tak ať se podívá na trailer a má to nejlepší co mělo smysl :-) Zbytek je zbytečný... [X]Bla, bla, bla... bla

Star Trek (2009)

4**** hvězdné body Včera mi během filmu běželo hlavou tolik postřehů co bych chtěl komentovat.. a dneska? Černá díra.. i bez červené hmoty. edit:Beastie Boys, konečně normální hudba k filmu :-D [X] Minus 1* bodík Nejdřív mi vadilo, že zase další film, kde se vrací před první díl natočený před desítkami let. Postupně mi to ale bylo jedno, možná i proto, že mi Jíťa okřikla, abych nebyl porád pesimista a zkusil si to více užívat. Jedna drobnost mi tam ale nesedla.. Z mladých hereček jdou dělat stařeny těžce i dnes :-) Viz. Winona Ryder alá matka Spoka. [X] Pár blábolů na konec. Příchod Simona Pegga byl boží :-) Toho sme tam nečekali, ale byli jsme za něj rádi, že tama je. [X] Další, honém, jedém.. na tohle se těšíme!

Ochrana státu (2008)

3*** body Hezké, ale nezanechalo stopu. Prostě to tak prošlo kolem nás. [X] Minus 1* bod Tak trochu brutální Nikita. Ale Nikitka je jen jedna.. (ne ta seriálová) [X] Minus 1* bod (ten druhý) To nevím za co odebíráme. Někdy prostě všechno nemá smysl, takže tenhle bod je trochu nesmysl, aby to dávalo aspoň nějaký smysl. [X] Se divím, že ještě nepřišel špionážní kreslený film.. nebo jo? Užasňákovi.. na ty jsem zapomněl. To je fuk, další.. a modelínu taky!! A Tim Burton!! A další díly.. sorry, jsem unaven

Transformers: Pomsta poražených (2009)

3*** body Asi 2 dny jsem se přemlouval, abych napsal komentář. Někdy mám období, kdy se mi fakt psát nechce. Ale jednou jsme se na to dali, tak žádné odmlouvání!! [X] Minus 1* bod Jedna věc mne VELMI rušila. Hudba na pozadí, taková ta co by měla chytnout každého američana u srdce.. [X] Minus druhý 1* bod Dlouhé, přeplácané. Víc nenapíšu! [X] Ale DTS nádhera.. to je masakr pro sousedy..