Zelený sršeň (2011)

Komentář bez tučných závorek, takový rychlokomentář. Film je takový obyčejný. Vadila nám postava bohatého synka a až přílišná podobnost na růžového pantera.

Pavouci z vesmíru (2010)

2** body z 5 možných Film měl výhodu, vůbec jsme netušili o čem to bude [X] Minus 1* bod Kam zmizela všechna auta? Na ulicích nebylo ani jedno.. a to v jednom záběry z auta vylezli za bludičkou, divný co? [X] Minus 1* bod To byly herecké nevýkony!! Fíha. [X] Minus 1 bod Ten konec byl více než divný. A já jsem už myslel, že tenda všichni umřou a dílo bude dokonáno. Dvířka otevřena, jen doufám, že nikdo jima neprojde.[X] Už nikdy nebudu chodit za světlem. Měli si vzít příklad z Jeníčka a Mařenky, taky šli za světlem...

Gulliverovy cesty (2010)

Naše akademická komise udělila 2** body [X] Dloooouho jsme nehodnotili odečtem bodů. Jsme zpět!!!!! Zatím.... [X] Minus 1* bod (z pěti)Podívejte, já vám to řeknu asi takhle. Když on to hraje pořád stejně! Ale hudba mu jde, to se s váma nehádám, ale ať se raději do toho herectví nepouští. [X] Minus další jeden 1* bod (z pěti) A jestli k tomu můžu něco říct, tak to na jednu stranu bylo pocitově děsně dlouhé, ale bylo to i krátké. [X] A minus posledni jeden bod (z pěti) Spousta zbytečných záběrů se mohla využít lépe. [X] Gavatar.. jo, ten byl dobrej :-D

Megamysl (2010)

Naše první hodnocení v novém vzhledu. :-) [X] Dneska se neshodneme s našimi oblíbenci, možná jsme rozmlsáni jinými snímky, film nám přišel mírně nudný a nebavil nás. Tak sorry noo...

Red (2010)

4**** body Dost dobrý. Vlastně ani nevím proč nedáváme 5 bodů.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

3*** body Jako jednička už to nikdy nebylo. Jako nedítě bych dal bodů málo, ale ten prcek v mi přidal bod.

Američan (2010)

3*** body Takový úplně obyčejný film, který by chtěl být víc. Zítra nevím o čem byl. Clara je ale zajímavý objekt ;-)

Město (2010)

naše odborná porota udělila 4**** body Koukali jsme, nenudili, vydrželi, neusnuli, na záchod se mi nechtělo, bavilo nás to. [X] Minus 1* bodík Důvod proč jsme odebrali.. hmm... nevím.. na 5 to nebylo. Snad že se mi nezdálo, že by vyšetřovatel svědkyni/podezřelé ukazoval nástěnku a říkal věci z vyšetřování.. asi... [X] Já se taky změním! Přestanu krást ženě peřinu.

Já, padouch (2010)

plný počet, dlouho, ale dloooouho jsme se u filmu tak nenasmáli