Konečná (2013)

Poriadna 4-hviezdickova parada na cele s Arnoldovou herecky skutocne vyborne obsadenou partou. Moje obavy z dalsieho hollywoodskeho preslapu boli nakoniec uplne zbytocne. Velka sranda (Knoxville uraduje) s poriadnou akciou tu uz chybali ako sol. The Last Stand ma odo mna stand-up potlesk.

Ztracená generace (2012)

Som trosku sklamany z Reevesa. Nie pre to ako to zahral, ale ze sa na to vobec dal. Ono ani s dramou to nema vela spolocne az na ten koniec, avsak ani tu paradoxne pointa nebola uplne dotiahnuta, rovnako ako pocas celeho filmu nebolo nic vysvetlene. A, ze sa to sem-tam zahra na kusok umenia, pri tom mnozstve chybajucich ''informacii'' je az smutne smiesne. Bohuzial je to mimo moj vkus.

Life's Too Short (2011) (seriál)

Ricky Gervais=na co siahne to je vtipne!

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Nebudem to porovnavat s LOTR,nebu........to som si cely cas v duchu opakoval :). Ale tak neda sa a s tym Jakcson musel pocitat. Obhliadnuc od niekolkych nelogicky konciacich scen, v ktorych mala nasa hrstka dobrodruhov viac stastia nez je fyzikalne mozne a s prizmurenim oka na hobitovsko-skriatkovsky humor, ktory tak sedel ''Panovi prstenov'' , kdezto tu mi pripadal niekedy az vtieravy musim podotknut, ze to stale je najlepsia dobrodruzna fantasy roka. A napriek dlhej stopazi vobec nenudi.

Diktátor (2012)

Typicky Cohen ukazujuci ''rozdiel'' medzi demokraciou a diktaturou tak ako si to vie dovolit len on. PARADA, niekedy som az nechapal ako mu niektore zartiky mozu prejst.

Bez kalhot (2012)

Zenske si zgustli, co? :) Uznavam, ze chlapci nevyzerali najhorsie, ale mna viac zaujal pribeh, ktory vraj cerpal aj z Tatumovej minulosti. Pettyfer napriek tomu, ze bol jednou z hlavnych postav pre mna takmer nepostrehnutelny. Vsetci ostatni zahrali to co mali, Tatum samozrejme zapojil nohy a ukazal preco na neho zeny letia.

Pavouci (2013)

Urobim vynimku a nebudem hodnotit v ramci filmov ako takych, ale len v rozmedzi beciek. Takze preto take vynimocne hodnotenie. Lebo s ohladom na financny limit takychto kuskov uznavam, ze ''kreativita'' hlupych napadov a pribehu dosiahla stupen, kedy ma to paradoxne uz aj zacalo bavit. A herecke vykony tiez neboli najhorsie (v ramci moznosti :) ).

Šťastný Nový rok (2011)

Bla, bla, bla a je tu Novy rok. Snad najlkisovitejsia kompilacia pribehov obalenych slavnymi holywoodskymi menami az okato urcena na to, aby vytazila co najviac z vasich vreciek.

Bitch Slap (2009)

Vyborne becko v style grindhouse, ktore najviac tazilo z erotickeho naboja hlavnych protagonistiek. Ale tak to sa da odpustit, nie? :D