kukkik

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 24.7.2018  13:35
    Uteč (2017)

Nejlepší horor/thriller co jsem za poslední léta viděl. A konec ani nenaštval, za to jsem velice potěšen. Zcela jasných 5/5

• 24.7.2018  00:43
    Liga spravedlnosti (2017)

Wonder Woman - feminismus. Aquaman - maleismus/metrosexualismus. MC.Borg & Flashovczki - menšiny. Batman - white/straight, za což je mu ve filmu řádně vyčiněno a ze svých prohřešků se musí vykoupit. Jinými slovy Social Justice League, film zaměřující se na celé spektrum všech "utiskovaných" v dnešní "kruté" společnosti. Holt, peníze to sype, tak nemají co řešit, co na tom. Neděj, nescénář, nevýkony.. co říct.. Jason Momoa mi byl milejší, dokud mlčel a prznil princezny. A to jsem se na tenhle (další) superhrdinský film výjimečně těšil... holt, you can either die a hero or live long enough to see yourself become the villain. odpad!

• 23.7.2018  01:09
    Král Artuš (2004)

Kromě nádherné Kiery nemá film moc co nabídnout.. historie neskutečně překroucená a příběh je až absurdně nesouvislý a nelogický. 3/5 za prsa za koženou páskou :3

• 12.6.2018  01:14
    13 Reasons Why - Bye (S02E13) (epizoda) (2018)

Výborně. Scéna ze soudní síně hned v úvodu epizody je přesně to, co americká společnost potřebuje. "Fakt", že 99.9% žen je během svého života znásilněno nebo minimálně sexuálně zneužito je rozhodně ta správná osvěta. Konec nicneříkající a na to, na co jsme se všichni těšili, se taky nedostalo. Fakt.. celá série naprosto zabitá.

• 11.6.2018  14:54
    13 Reasons Why - Série 2 (série) (2018)

Neskutečně otravné přehrávání a celá série ve výsledku naprosto o ničem.

• 8.6.2018  23:49

Naprosto průměrná béčkovka s hodně nafouknutým rozpočtem. To, co jsem od filmu čekal, přišlo. Nenadchlo, neurazilo, PC vložka je sice silná ale umně zapracovaná tak, že nijak neruší děj ani diváka. 3/5

• 7.6.2018  21:02

Z toho jde vážně mráz po zádech.. snad nejvíc ze všech dílů všech 4 sérií.. 10/10 creepy

• 29.4.2018  00:58
    Aggressive Retsuko (TV seriál) (2018)

Dost zábavná anime jednohubka, s mnoha vtipnými pasážemi a neskutečně sympatickou animací :3

• 25.3.2018  08:27

Jeden z nejlepších dílů celého seriálu.

• 22.3.2018  18:20
    Blade Runner (1982)

Vizuálně precizní práce bez chybičky a s originální atmosférou. Ale to je vskutku všechno. Děj =<0. Nejsem divákem, který cení snímky jenom pro obraz nebo zvuk, pro mě je to velká slabota a zklamání. 2/5

• 19.3.2018  21:16

Kdo byl mladý a "prokalil" pár pátků ve svém divočejším období (nebo kalí dál..), pozná kvality tohoto filmu, který je vpravdě nadčasový. Konverzace "pod vlivem", schízy, paranoie, dojezdy - všechno vykresleno, jak náleží a tak barvitě, že by se i štamgast z discoklubu odvedle přiučil. Kultovní film, jasných 5/5

• 18.3.2018  11:58
    Ferdinand (2017)

Sranda, pěkná animace a poselství, které sdílím :) 5/5

• 8.2.2018  09:42

Zajímavá komedie, která se ale začne rozjíždět až při úplném závěru.. škoda, že jako poslední čtvrtina nebyl i zbytek filmu, byla by to jasná kultovka. 3/5

• 8.2.2018  07:34

"Umění" 1/5

• 8.2.2018  06:09

Jen další kapka v neskutečné superhrdinovské záplavě posledních let.. Já vím, že v těchhle filmech by člověk neměl hledat žádnou logiku, chcete-li si je alespoň trochu užít ale tohle je přeci jenom trochu moc. "Vtipy" jsou jednoduše trapné a nucené, směšné snad leda situačním humorem a to ještě stěží, v jakémkoli jiném filmu na jiné než superhrdinovské téma by nemohly projít, ale tady zkrátka fungují. Ne tedy na mě ale na fanoušky žánru nepochybně. Co mě dostalo, tak jediný alespoň trochu vtipný moment celého filmu vyzradili tvůrci hned v několika trailerech, takže kdo je viděl, přišel dokonce i o tu špetku humoru. Mimoto nebudu zakrývat, že se mi ani trochu nezamlouvá, co Marvel provedl se severskými legendami, které bych rozhodně mnohem raději viděl v nějakém seriózním zpracování podle skutečných severských ság, než tuhle frašku. Film pro fanoušky superhrdinů, kterým já veskrze nejsem, neměl jsem se dívat, uznávám, nejsem cílová skupina. Ale viděl jsem, tudíž hodnotím jako bych hodnotil každý jiný film podobných kvalit. 3/5

• 1.2.2018  05:22

Co tím chtěl básník říct.. radši snad ani nechci zjišťovat. Za zajímavý zážitek 1/5

• 1.2.2018  05:09

Jediná trochu pozitivní věc na filmu jsou snad jenom efekty a i ty jsou přinejlepším průměrné. Co mě vyloženě nas** je, že se tvůrci ani nepokusili dosadit do rolí herce alespoň trochu podobné předloze. Nesympatičtější obsazení v adaptaci jsem snad neviděl. Ovlivněn náklonností k předloze nedám ani tu jednu ušmudlanou ;) odpad!

• 1.2.2018  05:05
    Legenda Korry (TV seriál) (2012)

Ačkoli Korra je, coby Avatar, o poznání nesympatičtější oproti Aangovi a často rozčilující svojí neschopností a celá časová linie druhé legendy mi nebyla moc blízká, střet moderního světa a světa prvního dílu je zde zvládnutý opravdu poměrně slušně, nerušivě a hlavně se tvůrci dokonce zvládli vyvarovat nesmyslů a nelogičností, které pokračování "o x let později" zpravidla provázejí. Pro fanouška první Legendy nebude ani toto pokračování ztraceným časem. 4/5

• 27.1.2018  02:47

Přes dobrý soundtrack, herecké výkony, Freemana, Eastwooda a klišoidní témata i scény mě tenhle film nezaujal. U mě zkrátka nefungoval - nerozbrečel, nerozesmál a znovu se na něj nepodívám. Sám nevím, čím přesně to je ale asi v tom hraje roli můj duševní odpor k boxu a nesympatická hlavní herečka. 3/5

• 25.1.2018  19:03

Už dlouho jsem se u ničeho tak nenudil. Chápu zdejší vysoké hodnocení ale můj divácký zážitek nestál za starou bačkoru. 3/5

• 24.1.2018  03:51

Na tenhle film jsem se celkem dlouho těšil, vzhledem ke kultovnímu prvnímu dílu. Tím větší je moje zklamání z tohoto filmu.. kamera připomíná staré béčkové seriály americké produkce, postavy jsou nepříjemně umělé a nereálné.. Z konceptu prvního dílu nezůstala žádná dobrá stránka a otevřený konec, který nám tvůrce okomentoval slovy "chceme pokračování nebo dokonce seriál.." mě zklamal ještě víc. Ve výsledku konec opravdu vypadá jen jako nějaký závěr pilotní epizody ne zrovna úspěšného seriálu, o což se tvůrce očividně dobudoucna snaží. Tomu, kdo měl to štěstí a viděl zatím pouze první díl, silně doporučím NEDÍVAT se na toto velice, velice nepovedené pokračování. Jedna světlá stránka tu ovšem je, a tu nemůžu opomenout, a to je pojem jakým tvůrce pojal distribuci snímku. Ta je vskutku netradiční, u takto relativně vysokorozpočtového díla. Na kvalitách filmu to sice pranic nemění ale takovému odvážnému kroku rozhodně tleskám :)

• 24.1.2018  01:01
    Česko hledá prezidenta (TV pořad) (2018)

Jak napsal Enšpígl, "Ten pořad nebyl o vás, ale o těch dvou na pódiu". Ani tak prostou myšlenku obecenstvo očividně nepochopilo. Ale tak čemu se divit, když většina voličů páně Zemanových jsou právě takoví sígři, co vyrušovali už při školních besedách a nikdo je tomu ani za jejich půlstoletí života zřejmě neodnaučil. Pana Drahoše bych v čele státu viděl rád, tím více mě mrzí ta vysloveně štvavá kampaň snad všech komerčních televizí zaměřená proti němu. Voříšek byl spíš uvaděč kandidáta Zemana a podomní prodavač rohoží, nežli moderátor debaty a publikum se pokoušel uklidňovat jen, pokud byl na řadě jeho miláček v plandavém brnění nebo si musel sjednat ticho v sále, zatvářit se světobodně a tajemně, aby všem divákům hrdě oznámil, kolik jich je (...). Téma migrace zahájené od studia stanice Prima bylo už vyloženě demagogickým výstupem mířeným proti J.Drahošovi a že on sám nikdy pro kvóty ani pro neřízené vpouštění všech uprchlíků, po vzoru Německa, nebyl ani nehlasoval a ačkoli mnohokrát i během debaty tuto skutečnost opakoval, zemanovská horda se přišla očividně pouze vyřvat a veškerý odpor zůstával přehlížen a fakta ignorována. Je to smutné. Já jenom doufám, že debata na ČT bude snad alespoň trochu důstojná a publikum korigované. I kdyby tam měla stát Jílková s rukama v bok a všem vulgaristům máchat ústa mýdlovou vodou. odpad!

• 23.1.2018  16:09

Nečekaně zábavný filler, plný skutečně vtipných momentů - takhle se to dělá.

• 23.1.2018  16:04
    Avatar: Legenda o Aangovi (TV seriál) (2005)

Promyšlené anime s komplexním příběhem, humorem, který často opravdu pobaví a krásně pohádkový rozmanitý svět. Kniha Ohně podle mě trochu trpěla samotným pohádkovým konceptem (absence násilí..) ale díky tomu je celý pořad vhodnější pro dětské publikum a až tolik mě to nerušilo. Prvky filozofie, písně strýce Iroha, seznámení se zásadami různých východních nauk a dokonce i politikou, to vše dělá z této seriálové trilogie podle mě dokonalý pořad pro děti. Rozhodně 5/5

• 22.1.2018  12:53
    Death Note (2017)

Naprosto zbytečná P.C. adaptace již jednou naprosto bezchybně zpracovaného nápadu. Japonská hraná verze je jednoduše dokonalá, jak věrností s předlohou, tak obsazením, kde doopravdy víceméně 95% všech herců naprosto věrně připomíná své komiksové předlohy. Ale tohle...? Ne, děkuji. odpad!

• 22.1.2018  12:39

Juraj Ďurdiak je pro mě vyložený antiprinc. No, vážně.. horší obsazení téhle role už nenašli? Děj je vleklý, princovy činy (neřku-li vyložená debilita) jsou vyloženě rozčilující snad i pro ty děti, hlavní padouch je ve výsledku snad větší sympaťák než princ i s šikanujícími švagry.. za mě 3/5

• 22.1.2018  12:34

Tahle pohádka mě osobně nikdy nijak nenadchla. 3/5

• 22.1.2018  12:33

Předem avizuji, že toto není objektivní hodnocení a především konstantní "vymývání" mozku opakovanými zhlédnutími tohoto filmu se mi vryl do paměti a do dětství tak, že nelze hodnotit jinak. Mimoto hezká pohádka s neupiratelným přínosem české kinematografii a vcelku sympatické obsazení (kromě Hrušínského ale to je už věcí názoru). 5/5

• 22.1.2018  12:30

Kupodivu i přes veškerou snahu páně Neckářovy ve výsledku celkem vtipná a pěkná pohádka s pěknými popěvky a veskrze sympatickým obsazením. 4/5

• 22.1.2018  12:28

Když nic jiného, musí se nechat, že rýmované texty jsou mnohdy excelentní a postava krále Kazisvěta VI. je sama o sobě velice povedená. Stranou všechnu komunistickou propagandu, která po létech na mě samotného ze snímku čiší, jako malému mi to nikdy nevadilo a nevím, proč by mělo teď. Však kam jinam komunismus patří, než do pohádky? ;) Za mě 4/5. "...pod kopyty koní zhyne Vaše zem!"

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10