kukkik

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 17.8.2017  05:50
    Producenti (2005)

Šílená hudební jízda. Nacisti, homosexuálové, Uma Thurman coby švédská nymfomanka, nacisti, zpěv, Will Ferrell, homosexuální nacisti.. co víc kdo může chtít od muzikálu? Můj názor je, že kdo má rád moderní muzikály, měl by dát Producentům šanci a kdo ne, neměl by se dívat a hodnotit, protože tenhle film má na víc, než aktuálních 57%

• 17.8.2017  02:43

Skvělý film, plný typického anglického humoru, ale zároveň poselství, které zahřeje u srdce a nad kterým stojí dodnes rozum stát. Válka dala vzniknout mnoha šíleným příběhům, příběhům plným odvahy a nečekaných projevů lidskosti a přátelství ale i komedie a absurdních situací, příběhům neuvěřitelným až legendárním - tenhle je jedním z nich.

• 11.8.2017  19:12

Nechápu moc to všeobecné nedocenění tohodle filmu :/ Jasně, příběh je vata a k tomu dosti chabá ale.. Vážně film z tohodle žánru musí mít shakespearovskou záplatku? Vždyť je to film primárně pro teenagery a cílovou skupinu podle mě nemohl zaujmout lépe. Dokonalý soundtrack plný zvučných jmen (Imagine Dragons, X Ambrassadors, Lil Wayne, TOP, Skrillex, Wiz Khalifa, Panic at the disco, etc.), vážně hodně dobré kostýmy, kulisy, akční efekty a celkově má film nezaměnitelnou atmosféru plnou šílenství, vyzývavosti, barev a epických hlášek a choreografie. Já si nemám naprosto na co stěžovat a stejně jako horory musím tenhle film hodnotit podle trochu jiných měřítek, než klasické "áčkovky". Za mě 4/5

• 22.7.2017  03:23
    Špión (2015)

Několik vážně vtipných scén, což je přesně to, co od filmu tohoto žánru očekávám. Tedy 4/5

• 2.7.2017  03:08
    Krysař (1985)

Wtf...

• 27.6.2017  09:44
    Dennis - postrach okolí (TV seriál) (1986)

"Zdravíčko pane Wilsne!" :DD

• 21.6.2017  18:03
    Mumie (2017)

PC She-Mummy 2k17? Don't you dare to try to ruin my another childhood movie anymore you LGBT PC vegan shitheads

• 21.5.2017  02:02
    Hon (2012)

Zdrcující, duširvoucí divácký zážitek..mráz běhal po zádech a hrdlo sevřela pěst úzkosti. Jsem neskutečně rád, že už to skončilo.. a neméně rád, že jsem tenhle skvost viděl.

• 14.5.2017  01:51

Tohle.. tohle budu dlouho rozdýchávat. Žádný pokrytecký hon za cenami, žádné emoční vykrádačky nebo "haló" do světa, ačkoli neúmyslně naštěstí je, alespoň pro mě. Tenhle film, vpodstatě spíš dokument, a tenhle životní příběh jednoho Člověka, který si uměl bouchnout do stolu a který věděl, že brečet nad rozlitým mlékem nikomu nepomůže je.. je něco naprosto přirozeného :')

• 2.5.2017  23:42
    Paddington (2014)

Výborná pohádka s velice roztomilým hlavním hrdinou a hřejivými momenty :)

• 23.4.2017  01:47
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Nevím, co k tomu a na to říct... Vážně nevím. U takhle aktuálního tématu docházejí slova. Napadá mě jen poupravená citace "you should just watch and listen.."

• 8.4.2017  07:23
    Rozpolcený (2016)

Fanouškům tohoto filmu vřele doporučuji klasiku Strange Circus. Ostatním abychom na něj brzy zapomněli.

• 2.4.2017  21:56

Komiksy jsou skvělé a krásně kreslené, tenhle film má krásnou jen tu animaci ale jinak je to bída.. Scénky se opakují, bojové trvají zbytečně dlouho, hudební zrovna tak... za mě 3*

• 30.3.2017  17:34

Zajímavý příběh, slušné herecké výkony a typický humor Zdeňka Svěráka ve filmu s koncem, jenž vyznívá doprázdna a celý, jinak velmi dobrý zážitek, mi celkem kazí. Chtělo by to happyend

• 22.3.2017  01:04
    Odpojit (2012)

Asi se stávám čím dál tím víc sentimentálním ale i tenhle film musí dostat pět. Prostě musí. Svojí lidskostí, svojí výmluvností, svým varováním a svojí pietou nad naší společností, kterou se nesnaží změnit od základu, jen nabádá, abychom zůstávali lidmi. Vnímavými, v podstatě vše milujícími bytostmi ale ne ve formě hipíků nebo šílených pc extrémistů, ale obyčejných duší, které jsou ve všech z nás. A ani provozovatele serveru pro dětskou pornografii nebo zloděje identit duše neopustila, i v nich je a neznamená to, že bychom je neměli odsuzovat nebo netrestat a nestíhat... jen nesmíme zapomenout, že i takoví lidé jsou lidmi a podle toho se k nim musíme chovat, pokud má lidstvo někam pokročit a zůstat přitom lidstvem.. ačkoli často to je ta nejtěžší věc - vcítit se do kůže těch, kteří nám ublížili. "If you hate a person, then you're defeated by them."

• 16.3.2017  06:15

Kdyby nic jiného, tak scénka s inspekcí je sama o sobě na pět hvězd :D

• 16.3.2017  06:06

Česká filmová klasika. Bez diskuse jeden z nejlepších českých filmů a zároveň muzikálů, písničky chytlavé a hlavně neokopírované z anglických předloh! (což mě dnes irituje u většiny písniček z té doby..). Barevné filtry jsou tentokrát velice originální prvek, který zprvu zarazí ale ve výsledku dává filmu to pravé kouzlo. Je v tom vtip, hezké písničky, hezké herečky a výborné herecké výkony - cokoliv pod pět hvězd je velkou chybou v úsudku, protože tohle dílko si je bezpochyby zaslouží :)

• 16.3.2017  03:22

Tohle bych označil za hodně silně dívčí záležitost. Mě v tom vyloženě chybí revolta, vzpoura proti systému, něco na způsob filmu "Vyměřený čas". Ta všeobecná apatie (která mi připadá víceméně nereálná) mě totálně ubíjela od začátku do konce. Připadá mi to nelidské, snad žádný mladý člověk nejde jen tak na porážku bez známky odporu, navíc s takovou volností, a přitom mnohé scény k tomu "zlomu" úplně vybízely. Asi proto jsem si k postavám nenašel žádnou vazbu, mohli tam dát bez okolků figuríny, veškeré "emoce" mi připadaly strašně prázdné.. PS: neplakal jsem

• 14.3.2017  23:25

Velice důstojné pokračování prvního dílu. Dost možná moje hodnocení ovlivnilo to, že jsem na tenhle film zašel výjimečně do kina, kde hudba i akční scény dostaly jiný rozměr, než doma na monitoru.. Každopádně já nemám co vytknout, rozhodně 5*

• 13.3.2017  03:55
    Rivalové (2013)

Já nejsem fanouškem žádného sportu, respektive pozorování žádného sportu v televizi ani naživo. Tím spíš jsem byl z tohoto filmu překvapený, jak moc mě nadchl. Já bych si s dovolením zaslovíčkařil, tihle dva byli rivalové ale ne nepřátelé. A to je něco, nebo spíš to jediné, co na soutěžení obdivuji a respektuji. Tady není co řešit, jasných pět hvězd. PS: osobně je mi sympatičtější Niki

• 12.3.2017  01:10
    Kokain (2001)

Je neuvěřitelné, kolik zajímavých životních osudů se kolem tohoto filmu točí. Je neuvěřitelnější, že životní příběh G.Junga nejen že nemá špatný konec, ale ještě stále nekončí! Je šílenou ironií, že režisér filmu zemřel tak, jak zemřel a to dokonce dříve, než hlavní protagonista tohoto filmu... Za film jako takový dávám 4* ale tu jednu za všechny ty náhody, ironie a celkové zmapování životních osudů tohodle "snílka" si tu pátou zaslouží.

• 9.3.2017  02:46

Byl to svým způsobem cvok...ale cvok, jakým by chtěl a měl být každý z nás. Vlastně to byl jeden z nejnormálnějších lidí v celé válce..je to vážně zvláštní postava a rozporuplná.. vynechám-li ale ten náboženský fanatismus, tak to byl úžasný člověk. A i když ten fanatismus přidám, tak kurde! Jít vstříc bajonetům a kulometům beze zbraně, pod palbou zachraňovat umírající raněné a pak celou noc sám běhat v nepřátelském území a zachraňovat lidi? To je buď nevídaná kuráž nebo šílenství. Tu pátou hvězdu si film zaslouží, jako odkaz na tohoto člověka a jeho hrdinství a lidskost.

• 8.3.2017  22:11
    Učitelka (2016)

Podobně koncipovanou učitelku jsem měl, ačkoli bylo už po režimu ale starého psa... Třeba si řeknete, že přeháním, ale tyhle lidi bych stavěl na úroveň pedofilů - jsou to bezcitní útočníci na bezbrannou dětskou psychiku. Nemyslím si, že by v dnešní době už takoví lidé neučili... Psychotesty pro učitele jsou logickým krokem.

• 8.3.2017  12:57
    Česká soda (1998)

Stejně jako stejnojmenný pořad má tenhle film jednu velkou nevýhodu. 10% zábavy je vykoupeno 90% nudy a vaty.. možná v době prvního vysílání měl pořad co říci a určitě zabavil narážkami na tehdejší politickou scénu.. ale pro dnešního mladého diváka jsou vtipy a gagy směřované na tehdejší události a politiky nezajímavé a nepobaví. Alespoň mě tedy ne, bohužel :/ Ta jedna hvězda je za Alles Gute

• 8.3.2017  00:27

Nevím, čím to je, ale když už se podívám na nějaký asijský film, tak je to vždycky emoční ždímačka neskutečných rozměrů.. Krásná animace a příběh, u kterého vážně napětím nedýchám a tu brečím jak želva, tu se směju jako blázen - přesně tohle od filmu chci :') 5*

• 6.3.2017  02:43

Krásná atmosféra a dobré herecké výkony nezachrání chabý příběh.

• 5.3.2017  00:11

Důstojné pokračování ze světa našeho milovaného brýlatého kouzelníka. 5* a srdcovka :)

• 26.2.2017  17:28

Úžasný film pro mladou generaci. A myslím, že nadčasový. Role, předsudky etc. jsou i dnes a nejspíš vždycky budou a tenhle film představuje přesně to, o co se celé svoje mládí snažím a jak se k lidem snažím přistupovat... "V každém z nás je génius". PS: Allison se mi víc líbila před změnou :3

• 26.2.2017  01:23

Ehm... Působí to velice umělecky. Asi jako moderní básně, co se nerýmují. Nemám rád moderní básně, co se nerýmují. *

• 23.2.2017  15:44

Tenhle film má můj plný počet ani ne kvůli tomu, že by se mi tak líbil a že bych se na něj chtěl podívat někdy znovu (jak mám u ostatních pětihvězdičkových ve zvyku) ale že zmapoval život Johnnyho Cashe a celkově mi odhalil jeho osobnost a život, o kterých jsem neměl dosud potuchy, přestože jeho písničky mám a poslouchám rád :)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8