Anihilace (2018)

Máloco je pro Netflix typičtější, než velkolepě a hluboce se tvářící filmy, které se nakonec ukážou být nudné a obsahově zcela prázdné. Nejinak je tomu u Anihilace. Neskutečně natahované a zbytečné flashbackové vztahové scény, šíleně nesympatické obsazení, prakticky žádný character development vedoucí k tomu, že jsou vám vlastně všechny postavy a jejich osudy úplně u pr**, přehrávání, scénář děravý jak cedník, celkem kvalitní CGI a to je tak vše. Naprostá, nicneříkající ztráta času. 1/5

Lék na život (2016)

Téměř celou dobu se slušně rozjíždějící psychárna, která ale v poslední čtvrtině přechází do nesmyslného kolotoče, ve kterém dala tísnivá a mysteriózní atmosféra vale a místo ní se vše zvrhlo v obrazy šílenství bez žádné větší hloubky. Po tak slibném (a po čertech dlouhém) rozjezdu to bylo obrovské zklamání a promarněná šance na něco excelentního. 3/5

Vychováni vlky - Série 1 (2020) (série)

Velice slibně se rozvíjející seriál, který ovšem ke konci první série jakoby ztrácel půdu pod nohama. Uvidíme, jak se děj vyvrbí v dalších sériích. 3/5

Kravaťáci (2011) (seriál)

Celkem fajn seriál ale popravdě jsem skončil někdy u 3. série a dál už mě to neláká.. Nevím, zda se seriál zase postavil na nohy ale v této části mě totálně přestal bavit, děj se stále točí dokola a musím si od něj dát nějakou delší pauzu, než na něj navážu. Zatím tedy 4/5

Enola Holmesová (2020) odpad!

Co naplat, že se herci snaží, když scénář stojí za vyližprdel, táži se já? odpad!

Ratchedová (2020) (seriál)

Předlohu jsem nečetl, každopádně tohle zpracování pro mě znamenalo jen zklamání a ztrátu času. Velice zmatený začátek série a zbytek nuda, které se daří jediné - zvyšovat zášť vůči všem postavám. 1/5

Bitva u Midway (2019)

Nudná blbost s ubohým CGI a nesympatickým obsazením. Neobjektivní americký patriotismus čiší z každičké scény a narozdíl od např. Pearl Harboru (2001) ji tady nemá co omluvit nebo napravit. Naprostá ztráta času. 2/5

Dva papežové (2019)

Docela zajímavé a informativní nahlédnutí za oponu Vatikánského patriarchátu ale jako ateistovi mi to nic moc víc neřeklo. Zdaleka ne tak objektivní, jak by si asi přálo být. 3/5

#Žiju (2020)

Celkem ucházející zombie horror. 3/5