Transformers (2007)

tak na úvod pokud chcete v americe splašit nejlepší kočku a zažít trochu vzrůša musíte bejt tupej jak hovado. ne krásně roztomile hloupý jako forest gump, ale prostě tupej. jinak tak by vám po půlhodině kdy je new york úplně na padrť a několikrát se ji pokoušely zabít, ta nejlepší kočka neřekla, že je s vámi ráda (asi byla ujetá, konečně kdo jiný by si to s vámi rozdával na kapotě auta, když na vás čučí nějaký monstra) další problém bych viděl v tom, že režisér vlastně nevěděl jestli film točí pro děti (viz scéna před domem hlavního hrdiny) nebo pro dospělé (viz poušť nebo rozflákanej new york). taky mi vadí ty zrychlené pohyby kam se poděly ty slastné okamžiky kdy hlavní hrdina se připravoval na boj náležitě pomalu a pak se s nepřáteli řezal v některých okamžicích i zpomaleně aby divák náležitě mohl vychutnat všechny pikantérie ubohé smrti kruťáka a dívčí oko spočinout na ladných křivkách jeho těla. ne že by něco z toho dělal náš hrdina ten je tupej do konce, já myslím zbytek týmu.dále mi vadily ty dialogy někdy to opravdu zavánělo červenou knihovnou a i když mi to pokud je to náležitě podaný nevadí zde to náležitě podaný nebilo a tak mi to vadilo.

Mrazivý faktor (1999)

moc tam nebyla a zase ji picli. jo a film, no já anglicky neumím.

Ledové srdce (2001)

nastassja kinski se spustí z nějakým hejskem a hudson to odskáče. chuděra malá.

Kazatel smrti (2007)

omluva , ale byla tam hudson.všimli jste si, že ji v každým filmu zabijou?tady vydržela tak pouhých dvacet minut.

Bourneovo ultimátum (2007) odpad!

takže o čem to vlastně je, že nějakýho slušňáka (hraje ho Matt Damon) se někdo pokouší furt zabít. on ale jako správný americký hrdina každého jenom zbije kromě jednoho, kterého zabije, ale to je ultrakruťák ten si to zaslouží. dokonce při jejich souboji ( Damon versus ultrakruťák) jsou použity počítačové animace. i když o bitky se vůbec nejedná jsou to zběsilé střihy kamery na ruce až sebou ti zlý ( ne Damon) seknou na podlahu. nakonec se dovídáme, že agenti CIA jsou vlastně všichni takový spolek kluků od bobří řeky, až na pár vyjimek, kteří jsou ultrakruťáci (ano Damon, ale to je hodný ultrakruťák ).eště je tam pár šťavnatých kousků, ale to bych se dopustil (pokud by někdo tenhle komentář četl) hříchu tím, že bych někomu kdo chce vidět tenhle nesmyslný blábol prozradil vše.nevím o co v tomhle filmu jde. koukat se na to nedá, ten střich je fakt zběsilý. děj po úvodních titulkách se sebral a šel na kafe, zato valčíkovým krokem přikvapila nelogičnost a nesmyslnost. takže pokud je to točený jako obhajoba CIA (vždyť jsou to až na pár vyjimek všichni kluci od bobří řeky) tak to nemusí vždyť nám to dokazují dnes a denně jaký sou to fachmani. kde je zlatý agent bez minulosti.

Arabeska (1966)

dlouho jsem se tak dobře nepobavil myslím že si tento film všichni zůčastnění skvěle užívali a je to na něm vidět.

Povstání strojů (2006) (TV film) odpad!

Půjčil jsem si tenhle film kvůli Hudson Leick. A jediný co mohu na to říct je: naval mi 40 korun ty káčo! PS: ale to jak úplně nakonec hlavní hrdina vyhodí balík peněz a přihlásí se zpátky k americkejm vojákům je hvězdný okamžik. takovou "inteligetní scénu" (nevím proč se v některejch případech nemaj používat sprosťárny bylo by to snažší a lépe pochopitelnější a výstižnější) člověk jen tak lehce nezapomene. PSS: aspoň, že hudson zemře jako poslední aspoň jsem se mněl na co koukat (poslouchat se to nedalo).

Muž jménem La Mancha (1972)

když jsem viděl tento muzikál na tv nova dlouho jsem ho sháněl až se mi to podařilo a v té chvíly jsem si uvědomil, že internet vlastně už nepotřebuji, poněvadž to byl můj poslední film co jsem doopravdy chtěl a skutečná perla nazávěr.to je moje hodnocení. ještě jednu perličku: od kustoda karlínského divadla jsem se dozvěděl, že tento muzikál tam byl uváděn a skončil na jaře 1968. když nás přijeli soundruzi s varšavské smlouvy zachránit před kontrarevolučnímy živly, byl tento muzikál vytáhnut a hrál se místo jiného představení.větší aplaus při děkovačce karlínské hlediště nezažilo.

Proud času (2003)

tak kdyby archeologové z přítomnosti nepřišli do minulosti dopadla by stoletá válka jinak.škoda fandím angličanům.Angličané jsou zlí,francouzi bojují za národní svobodu(???!!!),hrdinové se soustavně zachraňují jsou zavíráni utíkají a dělají různé skutečně zajímavé věci jen aby se bylo na co dívat a divák (tedy já) mohl žasnout.proč?