Lesní duch (1981)

oba 2 díly jsou naprosto geniální ikdyž dvojka se mi líbila o něco málo víc

Vetřelec (1979)

naprostej kult a jedna z nejlepších filmovejch zrůd (společně s predátorem) co jsem kdy viděl

Drsnej Shaft (2000)

pohodová oddychová detektivka s drsnym samuelem

Pokoj 1408 (2007)

strášná zhovadělost. vizuál slušnej ale jinak je to celý absolutní nesmysl

První liga (1989)

no jako já vim, že se nad tim nemá moc přemejšlet (tým si řekne, že tu ligu vyhraje a tak jí taky vyhraje) ale jinak je to fajn. a jak ten týpek vyprská na konci tu šéfku, to byla podpásovka, málem jsem se zadusil jídlem:)

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

kvůli kůstce musim za 5*. jak se mi ze začátku nelíbila, tak po pár dílech je tomu přesně naopak...:)

Země mrtvých (2005)

řekl bych, že je to spolu s nocí oživlých mrtvol, nejlepší romerův film. zklamal mě teda konec a sral mě ten debilní a debilně namaskovanej černoch ale jinak to bylo v pohodě. jo a pan mentalista by nemusel být takovej mirek dušín

Záhada Blair Witch (1999)

nevim jestli bych to nazval zrovna hororem, spíš ne. vhodnější je domácí video jedný hrozný krávy a jejich kámošů, napínavá je poslední půlminuta. ty 2* jsou za marketing, protože kampaň byla opravdu geniální, za to respekt

Elitní jednotka (2007)

konečně někdo pochopil jak se na ty sjetý sráče, který jsou ,díky zabíjení lidí zbraněma a drogama, ve vatě, musí. uvítal bych víc akcí toho hlavního týpka jak to vypráví. ale to je asi jediná výtka, jinak vyslýchací způsoby a všechno okolo mi přišlo fakt výborný i když docela drsný

Apocalypto (2006)

tak od půlky filmu je to fakt dechberoucí a sakra napínavý. člověk tomu týpkovi prostě musí držet palce...:)