Zločin z vášně (1996)

Kupodivu se mi to líbilo i přes roztahaný začátek, nic moc herecký výkon Halle Berry a celkově to střílení bylo nějaké divné. Třeba tři lidi to odnesli škrábnutím na tváři... což je zvláštní, nemyslíte?

Pomsta bratra (2003)

Mělo to být psychologické, ale zvrhávalo se to v nechtěnou komedii. Místy podivné dialogy, Will každému na potkání vyprávěl o tom, že jeho bratr byl znásilněn, zná-sil-něn. Většina herců pod špatným vedením působila jak banda autistů, Jamie Foreman tady hrál obzvláště trapnou postavu, neustále otravně ječel, čímž chtěl vyjádřit údiv a nepřijetí nějakého faktu. A hudbička oscilovala někde mezi jazzem, mlácením do plechovek a šlapáním kočce na ocas. Docela náročné dílko.

Zavři mi oči (1991)

Námět je docela yuck. Ono to ale ani tak nevyznělo, protože tomu scénáři něco chybělo. A kdyby si ti herci byli podobní, to by tomu dodalo grády :-) Ale nejlépe to asi posoudí dospělí sourozenci, při představě, že se na sebe najednou vrhnou...

Spěchej dál (2000)

Obsazení tohoto filmu opravdu nechápu - neustále jsem čekala, zda dojde k vysvětlení, proč ta srdečná, anorektická, rádoby pětatřicetiletá servírka má kozy nacpané silikonem k prasknutí a co se nevešlo do výstřihu, nechala si napumpovat do rtů. Než jsem si na ni zvykla, tak film pomalu končil. Ale ono to bylo celé takové podivné a její zoufalé shánění manžela mě zoufale nebavilo.

Lollipop Monster (2011)

Už po prvotní scéně, kdy Ari zlomí naběračku a tím odstartuje bratrův záchvat, jsem věděla, že je to film pro mě. Hodně oceňuju, že si postavy zachovaly charaktery až do samého konce, že diváka nečekala nějaká rodinná psycho proměna ve stylu "promiň, už vidíme, jak jsme mimo", která by sem rozhodně nepatřila. Zdařilé byly taky ikeácké záběry na holčičí pokojíčky.

Lovci hlav (2011)

Po pomalejším rozjezdu, který jsem nelibě nesla, mě ze spánku probrala akce, ale takové ráže, že jsem nevěděla, co jsem před chvílí chtěla. S přibývajícími minutami přibývalo litrů krve, co byla ve jménu umění prolita na place, došlo i na žiletku, rozmašírovanou hlavu… a taky klišé. A pokud byste si nějaký fakt nezapamatovali, tak se nebojte, ono je vám to párkrát za film zopakováno.

Vyznání Anny Elliotové (2007) (TV film)

Provedení filmu je o hvězdu výš, ale předloha je prostě předloha a nuda je nuda.

Vezmeš si mě? (2008) (TV film)

Bléééééééééééééééééé :-)

Fiona's Story (2008) (TV film)

Fionin manžel Simon je obviněn z držení dětské pornografie. Jsou zde velice pěkně vykreslené pocity viny, zodpovědnosti, zbabělosti... Hodně podařený TV film.

Navždy a daleko (1992)

Taková bezvýznamná fraška s nadprůměrnou stopáží.