The Changeling (1980)

Proč se v tom filmu všichni tvářili tak vážně? Pátrání po důvodu strašení v baráku je přece vzrůšo. A taky mi vadily některé nesmysly jako vykopání tuny ornice ze studny, co byla podivně umístěná pod domem, chrupavky se na kostře nerozložily ani za 50 let...

Temné vody (2005)

Horor, který si můžou užívat leda tak instalatéři tím, že budou řešit, co je asi s potrubím. Ale pochybuju, že by je to bavilo hodinu a půl.

Pod kůží (2008)

Nápad mi přišel dobrý, celý to kapající, ostnitý monstrum zajímavý a trochu strašidelný, ale postavy byly nějaké divné, takové, kterým přejete, aby na ně už vyskočil chlap z křoví a vrazil jim krumpáč do hlavy. Omlouvám se, ale ruply mi nervy, po zhlédnutí scény na konci filmu, kdy se intošský koko potácel s teploměrem v puse a nemohl se pět minut dostat k autu, ač bylo od benzínky vzdáleno tak deset metrů, jestli vůbec.

Zápisník hvězdné oblohy (1999)

Tenhle film trpí nevyléčitelným patosem. Pokud reagujete na unylé filmy mlácením hlavou do zdi, pořídíte si během sledování nepěkný otřes mozku.

Základní instinkt 2 (2006)

Po pár letech se nám z Catherine stala opravdová sociopatka (nebo S. Stone neumí hrát) žijící v Londýně, řídící sporťáky, které občas topí v řece, její outfity až nápadně vystupují z obrazovky... celé to vizuální vyšperkování nezachrání totálně bídný scénář.

Café (2011)

Jedna velká póza, kterou ani virtuální realita nevylepšila.

Láska na druhý pokus (2004)

Slzy tady tečou proudem a když netečou, tak to je proto, že na ty dva prší a slzy se tak ztrácejí v přívalovém lijáku.

Expendables: Postradatelní (2010)

Stárnutí je sviňa. Komando s takovým procentuálním zastoupením faceliftingu se jen tak nenajde. Celkově je to retro akčňák s občasnými vtipnostmi, co takoví borci obvykle trousí.

Noční příchozí (1972)

Jedná se o zajímavý námět, jehož zpracování mě ale tolik nenadchlo. Ale ty dvě děcka v roli dohazovačů byly parádně strašidelný.

Trust (2010)

Velice mě udivilo, že někdo věnuje tolik času, aby ve výsledku obtáhl čtrnáctku. Což by si ona pak později zpracovala po svém, ale jelikož na ní několik dní každý vřeští, že byla znásilněná, tak to začne po pár dnech ječet taky, hlavně na svého nebohého otce, který má už nervy dodrchány a při sebemenším rozrušení se rozpláče nebo někomu vrazí.