Čistá duše (2001)

Tak na 3.5 hvězdy. Mělo to potenciál na malinko víc.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017) odpad!

Vesmírné scény vypadají sice dobře, ale ... že generál zapomene vyslat stíhačky, takže jim jedna loď sejme všechny palebné věže, pak magnetický BB-8 opravuje ploché desky obvodů tak, že vzájemně zkratuje jiskřící studené spoje vodivou "rukou" a pak kulatou nevodivou "hlavou"?!?!? To přece nééé, že ne? Bylo to celé až tak špatné, že jsem to skoro nedokázal dokoukat. Nemám ani sílu, abych vypsal, co všechno bylo špatně. To už mají scénáristi v hlavě nejen nasrané, ale taky naejakulované?

Země zítřka (2015)

Od půlky už jsem se nemohl nudou dočkat konce. Mělo to mile našlápnuto, ale pak se to zvrtlo v klasický emotivní zvratek. Ty dvě hvězdy jen za pár pěkných nápadů, jako například levitující části bazénu, kterými se dá proskakovat/propadávat.

Ztracen v džungli (2017)

Pěkná klidovka před spaním. Daleko lepší než současné "epické rendery". Vykouzlit z pravdivé události skoro dvě hoďky je slušný výkon.

Panna a netvor (1978)

Asi nejpovedenější verze krásky a zvířete ...

Kráska a zvíře (2017)

Lehce přepleskané a plné barokních renderů, ale na ty 3 hvězdy to s odřenýma ušima je. Člověk to musí brát jako pohádkový muzikál.

Rare Exports (2010)

:D :D :D :D Co to kurva mělo bejt? :D :D :D

Velká šestka (2014)

Vizuálně podařené, ale klišé soupeří s blbostí. Geekovsky laděný začátek byl slibný a pak se z toho vyvinula kravina vykrádající všechny filmy o superhrdinech, dále Stargate s replikátory a bránami a v neposlední řadě taky Bolywoodskou tříhodinovku Enthiran (robot).

Nová noční můra (1994) odpad!

Toto je první díl noční můry, ze kterého se mi chce zvracet.

Elysium (2013)

Vypadá to dobře, ale je to sračka.