Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Hobití trilogie není tak úžasná jako Pán prstenů, ale stále je velmi dobrá (rozhodně lepší, než to co na nás chrlí den co den v televizi). Hobit je především pohádkový příběh pro děti, ale Jackson z tohoto příběhu dokázal vytáhnout vše, co šlo a podívaná je nádherná. Jediná vada na kráse jsou digitální triky během celé bitvy, jelikož jsem si chvílemi připadala, že koukám na počítačovou hru. Dokonce jsem Jacksonovi díky prodloužené verzi odpustila ten "milostný trojúhelník", který mě tak hrozně štval ve druhém díle.

Jezinky a bezinky (1944)

Skvělá oddechová komedie, u které jsem nejen nasmála ale i trochu bála. Tetičky, které se ze začátku jevily nevinně, jsou úžasně šílené. Vlastně skoro každá má jistý "problém", a to dohromady vede k velmi vtipným a zamotaným situacím. Pro mě určitě to byla nejlepší komedie, co jsem viděla za poslední rok.

Forever (2014) (seriál)

Pro mě příjemné překvapení minulé seriálové sezony. Konečně hlavní nesmrtelný hrdina, který nemusí sosat krev, aby žil na věky. Sympatické obsazení (hlavně Abraham je super "děda"), detektivní zápletky, Henryho flashbacky z minulosti a takový zvláštní humor jsou hlavními plusy tohoto seriálu. Jen je škoda, že seriál nebyl prodloužen.

Paddington (2014)

Jak to jen říci? Velmi britské, roztomilé, vtipné a přitom pobaví i přerostlé diváky :)

Láska všemi deseti (2012)

Nečekaně příjemný filmový zážitek. Sympatičtí hrdinové, retro námět, troška humoru a romantiky, prostě příjemný film na zimní pošmourné odpoledne.

Láska nebeská (2003)

Nepopírám, že nejsem fanoušek romantických komedií, ale ty britské mám asi nejraději. Toto není jen romantická komedie, je to skvostně obsazený film, s krásně propojenými příběhy odehrávající se v Londýně v čase předvánočním. Výhodou tohoto filmu je, že není jen a pouze o šťastných koncích, ale i o těch ne úplně dořešených. Navíc je film protkán vtipnými momenty. A v kterém jiném filmu se vám poštěstí držet palce tolika postavám najednou?

Vánoce na zámku (2011) (TV film)

Přestože jsem očekávala klasickou vánoční nudu s trochou romantiky, nakonec jsem byla mile překvapena. Nebudu zastírat, že tento film nemá své mouchy a hlavně klišoidní konec. Bavilo mě to a dokonce jsem se párkrát nahlas zasmála.

Comeback (2008) (seriál)

Jeden z mála českých počinů, na který se dá koukat.

Manželská rána (2013)

Pohodová britská komedie, u které jsem se párkrát pousmála a krásně uklidnila.