Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Nikdy jsem se nezajímal o auta, ale pak jsem poznal Top Gear :)

Upíří deníky (2009) (seriál)

To celé kolem upírů už mě opravdu dost nudí a otravuje, jenže... Nedokážu vysvětlit proč se mi Upíří deníky líbí a čím mě dostaly, ale je to prostě tak a když už nic, aspoň mám téma, o kterém se můžu bavit s holkami.

Chata v horách (2012)

Zajímavé, vůbec jsem nevěděl, co od tohohle filmu čekat, jelikož jsem neviděl trailer a ani jsem si k němu něco víc nedohledal. Začátek byl trochu matoucí, ale rychle jsem zjistil o co jde a zalíbilo se mi to. Zasmál jsem se, což oceňuji a na konci jsem i já s úsměvem očekával, jak asi ti bohové vypadají a jak krutý trest nás všechny čeká :) Na pět hvězd to není, tak vyšinutý zase nejsem, ale bavil jsem se náramně!

Buly (1992) (pořad)

Když porovnám hokej s ostatními sporty u nás, tak má jednoznačně největší úroveň. Za mě je to jasných pět hvězd.

Pokémon (1997) (seriál)

Tento seriál hodnotím ze vzpomínek a nemůžu dát nic jiného, než pět hvězd. Pokemoni byli mé mládí a byl to taky jediný důvod v mém životě, proč jsem o víkendu dobrovolně vstával před šestou hodinou ranní. Hrál jsem karty a skvěle, uměl jsem je všechny vyjmenovat a nevynechal jsem jediný díl. Mluvím jen o pokemonech do čísla 251, od velké trojky - Lugia, Ho-Oh a Celebi - pro mě Pokemon skončil. Rád se na ně kdykoliv podívám a stejně tak si i rád zahraji karty, ale pět hvězdiček bych dát nemohl. Jenže teď nehodnotí dospělý člověk, ale dítě, které pokemony milovalo!

Poslední skaut (1991)

Poprvé jsem tento film viděl až před dvěma lety, ale naprosto si mě získal. V tomhle filmu je ten Nejwillisovatější Willis, kterého musí mít každý správný chlap rád. No a když se k němu přidá Damon Wayans, který mě učaroval, když jsem byl dítě, jako Major Payne, vznikne z toho ten nejzábavnější akční thriller.

Warrior (2011)

Miluji filmy o sportu a těch opravdu kvalitních je málo, naštěstí se ale začínají stále více objevovat. Nejdříve jsem si užil Wrestler, poté Fighter a naposledy Warrior, který mě zaujal bezkonkurenčně nejvíce. Undispuited 3 byl pro mě zatím vrchol z těch všech novodobých mlátiček, ale Warrior jej předčil úplně ve všem. Hlavně jsem se díky němu ledacos přiučil. Jsem TV fighter, který vše, co umí, zná z televize, z filmů a trénuje si to potom sám doma. Nutno podotknout, že jsem nikdy nepocítil chuť chodníku nebo vlastní krve a i díky tomuhle filmu snad ani nepocítím.

Gran Torino (2008)

Na poselství, které nám má říci hodně o přístupu k menšinám, z vysoka kašlu. Pro mě to bude vždy film s rasistickými a nesmrtelnými hláškami. Vždy to pro mě bude film, kde si bambusák vyskakuje na Clinta, který mu míří puškou do obličeje. Vždy to pro mě bude film, kde se ze Spidera vyklubal Čong. Vždy to pro mě bude film, při kterém mi na konci ukápne slza a věřte mi, slzami zrovna dvakrát neplýtvám. Filmy, které se vlečou podobným tempem, rozhodně nevyhledávám, ale na Gran Torino se kouknu kdykoliv a rád!

Rocky IV (1985)

Je 22.ledna 2013 a viděl jsem jej tento rok už třikrát. Nic víc netřeba dodávat, jelikož různých podrobných popisů je zde několik. Tento film miluji, nikdy mě neomrzí a nezměnil bych v něm ani jedinou vteřinu.

Hanebný pancharti (2009)

Naprosto úžasná záležitost. Skvělý scénář, obsazení a soundtrack. Žádná role nebyla zbytečná a všechny postavy něčím zaujaly. Stejně jako u Pulp Fiction, tak i tady netřeba psát žádné zdlouhavé hodnocení, když jde vše říci jen jedním slovem - GENIÁLNÍ (ostatně jako vše od Tarantina). Tento film by vylepšilo už jen to, když by scéna, kde si Adolf hraje na cedník, trvala trochu déle :))