Vyvrženci pekla (2005)

Tak toto je film, ktory mna osobne dostal. Neveril som ze Zombie po braku Dom tisicich mrtvol urobi takyto skvely film. hlavne postavy su vlastne zaporaci, ktorych prenasleduje policajt - magor. V druhej polke filmu somtuto rodinu normalne lutoval a na konci som im uz drzal palce. Zaver filmu podla mna patri k jedným z najlepsich v historii kinematografie. Piesen Free Bird od Lynyrd Skynyrd tomu dodava tu spravnu davku melancholie. Skratka viem ze ten film ma chyby ale ja za celkovy dojem nemozem dat menej ako 5 hviezd.

Skála (1996)

"Losers always whine about their best. Winners go home and fuck the prom queen." tomuto filmu ja naozaj nemam co vytknut ci uz po hereckej stranke alebo scenaristickej. Naozaj jeden z najlepsich akcnych filmov, ktore som videl.

60 sekund (2000)

jedna hviezdicka za Vinnieho Jonesa, ktory sa pre ulohy tvrdych magorov narodil. Druha za Mustang 1967 ( ktory mohol byt radsej klasicky ) a posledna hviezda za zaverecnu nahanacku. Original z roku 1974 je podla mojho nazoru lepsi.

Bez soucitu (2010)

po druhom pozreti pridavam dve hviezdy... nebolo objektivne dat len jednu... ale vyssie ist nemozem.

96 hodin (2008)

Tomuto filmu nieje co vytknut... vyborna kriminalka, putavy dej, jeden hrdina.... jedna vec co mi vadila bola, ze v jednej scene zabudli pocitat naboje. Ale inak bomba