Otevři oči (1997)

Slabší odvar Vanilkového nebe tam se ukázal závěr filmu jasně strhující, kdežto tady je vše rychle přemeteno

Agora (2009)

Velice hezký a ponaučující film o tom, co přináší s sebou náboženství a to pouze nenávist, války, strach a fanatismus, ale hlavně zastavilo vědu o víc jak 1000let. Dneska už si nevyberete co lidi stálo a v budoucnu ještě bude stát tolik životů, jestli náboženství, nacismus, komunismus a nebo USA.

Luisa Fernanda (1999) (seriál)

Tato telenovela mě jako jedna z mála opravdu velmi chytla a to sem na ni koukal ve 13 letech prostě bombice a zamilovanej příběh.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Dávám 5* jako bojkot proti těm co to ani neviděli a dali odpad! BTW souhlas s uživatelem bouchym ;)

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Žádný anime mě tak nechytlo, jako Naruto a tohle jeho pokračování!!!

Naruto (2002) (seriál)

Nejhezčí a nejlepší příběh všech dob :)

Městečko South Park (1997) (seriál)

Kam se na tohle hrabou Simpsnovi nebo Červenej trpaslík, tohle je kurňa boží sranda a na tomhle se vyrůstalo postavy jsou stejně starý, jak náš ročník :)

Nebe (2002)

Na základě komentářů Civala a Golfisty jsem se rozhodl shlédnout tento film a bohužel s ubohostí musím dát pouze 3* šlo celkem o béčkový film, jediná scéna v autě to trochu oživila.

Mlha (2007)

Celej film jsem se modlil, aby tý inkvizitorce někdo zavřel tlamu a aspoň jeden se našel kdo jí prohnal hlavu kulí. Jinak film hodně dobrej, až na určitý situace (náhodné zakopnutí a sebeupálení; frajer co chce dát nejdřív ženský do držky ji pak uznává, jako svou bohyni) alespoň ten konec tomu dává grády.

Vanilkové nebe (2001)

Po dlouhé době jsem u filmu brečel, jak malej klučina.

Časové pásmo bylo změněno