Lion (2016)

Film je postavený na skutečném příběhu, což mu dává výrazný náskok. Vynikající Sunny Pawar a skvělý poslední reálný záběr.

The Late Show with Stephen Colbert (2015) (pořad)

Asi nejkvalitnější talkshow současnosti. Výborná satira, skvělý výběr hostů a vynikající moderátor.

Ona (2013)

Snad jedině moc rychlý konec, ale jinak perfektně zahrané, hudba precizní,...

Rivalové (2013)

A-fuckin-mazing! Aneb Daniel Brühl a jeho dokonalost, Hans Zimmer a jeho dokonalost plus super kamera!

Twin Peaks: ohni se mnou pojď (1992)

Slušela by tomu šestihodinová stopáž, materiály by na to podle mne byly, a kvalita by byla o to větší.

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Diano, právě jsem zhlédl jeden z nejfantastičtějších, nejnapínavějších a nejdiskutovanějších seriálů všech dob. Nechybí v něm klaďasové i záporáci od pohledu; geniální vrahové; krásné ženy; UFOlogové; kamioňáci i motorkáři; polena, která něco viděla; trpaslíci a obři; sovy, které nejsou tím, čím se zdají být; černý a bílý vigvam; BOB, kterého hledám při každém svém pohledu do zrcadla; no a ta vůně douglasových jedlí - to je prostě něco! To, co jsem viděl ve snu, ti řeknu později, šerif Truman na mne čeká u dvojitého R s výborným třešňovým koláčem a kávou. P.S.: Jak je Annie?!

Nespoutaný Django (2012)

Spojení Quentin Tarantino - Christoph Waltz - Ennio Morricone nemá chybu!

Slovácko sa nesúdí (1975) (seriál)

Srdeční záležitost, například Škrk do rži nebo Medvěd!