Tajemství slov (2005)

"naučim se plavat Hano, slibuju" byla pro mě asi ta nejsilnější slova z Tajemství slov. Má to v sobě emoce a neuvěritelnou vypovídající hodnotu..asi Vás překvapí, že z proudu nekonečných monologů a dialogů je to zrovna tohle, ale bohužel. Vůbec mi to nepřirostlo k srdci. Možná je to mým velkým očekáváním? jako těžko říct, ale já jsem hrozně zklamaná. Slova mnohdy byly zcestný a říkám si proč, když je to na nich založený. Příběh se vyvíjel tak, jak nejspíš každý od začátku očekává a nenastává tam žádný zvrat, škoda. Celý se to hrozně pomalu táhne a v průběhu se dozvídáme věci z minulosti dvou hlavních hrdinů, (kteří mi upřímně nepřijdou zajímavý natolik, aby celé dvě hodiny byla upoutána pozornost jen na ně), což je fajn, ale v tomhle případě bych rozhodně uvítala rozehranost ostatních postav. Protože jako pardon, ale co za lidi zkejsne na otevřeném moři uvnitř vrtné plošiny? Aha! Strašná škoda, že jim nebyl dán žádný prostor. Kuchař, co vaří jídla pokaždý z jiný země a k tomu pouští místní hudbu - tohle mi přišlo vhodný k rozehrání. Za mě to hlavní, životem prolezlá, smutná a zkroušená dvojice prostě celý neutáhla. K vyzdvižení stojí za zmínku skromnost, lidskost, intimita, deprese, prostředí a téma.

Talisman (2012)

nejlepší hereckej výkon přisuzuju nevim komu, asi psovi ..z dějového spádu byl dějový nespád a mě se z toho začalo chtít spát..napětí? ale kdeže..dost předvídatelnej příběh s pár hezkýma okamžikama..na druhou stranu, viděla jsem i horší, vyloženě srágorka to nebyla..mé oko řiká 2 a půl *

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

ten moment kdy Charlie pláče a vracej se mu vzpomínky je k posrání dobrej!! ..to jakej chová vztah k Sem.. to jakej charakter je.. to jak se mu při loučení vrací vzpomínky na noc se Sem, jízda v autě, božskej Patrik a kurva dobrá hudba!.. - to je pro mě další pětihvězdičkovej kousek!

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

nemůžu hodnotit něco, co přepínám už při reklamě.. a jelikož se na to kouknout rozhodně nehodlám, hodnocení bude mít o jednoho člověka míň. Což by se asi v tom množství odpadu stejnak lehce ztratilo ;))

Tunel smrti (2005) odpad!

Proboha mohl by někdo naučit scénáristu psát, režiséra režírovat, kameramana kamerovat a střihače stříhat?!..základ k natočení filmu by měl bejt (když už to neni příběh samotný) alespoň fungující, znalý a schopný štáb...tady se zjevně vážně nezadařilo..tohleto opravdu ne vážení! ..ježiš taková kravina to je, až jsem se z toho rozčílila!

Tupíři (2010) odpad!

ouvej ..tak tohle se prostě nepovedlo, bohužel .. nehledě na Twilight sagu, kterou ať už z duše nesnášíte nebo slintáte po upířím Edovi, nejde to ani dokoukat..trapnost nad trapnost ! ..zkrátka a dobře: propadák

Tvoje, moje a naše (2005)

On má osm dětí, ona deset.. zamilují se do sebe a mají jich 18 ... No.. fakt docela koukám co všechno se dá vymyslet.. škoda.. nápad bydlet ve sterém majáku se mi líbil, někdy sem se i zasmála a "máma s tátou" nehráli zas tak špatně (18 potomků sem opravdu nestačila registrovat) .. takže na tu jednu hvězdu to asi bude ;)

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Ačkoliv 90% zdejších je přehnaně zaujatá, protože se z Twilight sagy stal fenomén, který se díky medializaci a ubohým kecům stal trapárnou pro teenagery a slátaninou, z čehož potom vyvstalo to, že i Ti, kteým se Twilight saga líbí to radši nepřiznají, aby se jim náhodou někdo nesmál a budou na to koukat potají doma pod peřinou...pak si utřou slzy a na Csfd.cz loupnou dvě hvězdy, a napíšou jak je to trapný a jaká je to slaďárna, aby nebyly hozeny do toho pytlu vyvrhelců a fanatiků (zdejší nejspíš oblíbené slovo), nebo uslintanců nad Edou či Jacobem.. takže bohužel, asi Vás zklamu...Nejsem uslintanec, ani fanatik a mám ráda celou Twilight sagu! Dostala mě svým příběhem, originálním pojetím a svým způsobem se dá říct i něčím novým ...Skvělé herecké obsazení ve všech směrech, ačkoliv Pattinson mě někdy vážně rozčiluje, tak Kristen Stewart je krásná (i když ta mě zase rozčiluje svým věčným otvíráním pusy) a ostatní i ty nejmenší roličky jsou perfektně dotažené jak vizuálně tak charakterově..Co bych nejvíc vyzdvihla na celé sáze je hudba! Je dokolaným podkladem každého dílu a dodává na dynamice..Prostě se tu v tom nebudu babrat a řeknu, že se mi Twilight saga sakra líbí a třeba si polibte prdel! ..a abych taky něco řekla k tomuhle konkrétnímu dílu - ze začátku celkem nuda, pár nedotaženejch věcí a detailů, odlišnost od ostatních dílů, sex-appeal Kristen se zvýšil tak o pět miliónů %, napětí, jedno překvapení, výborná hudba a střih, a hlavně - nejlepší a nejkrásnější závěrečný titulky jaký jsem kdy u filmu viděla! ..Hawk!

Twin Peaks: ohni se mnou pojď (1992)

prostě jen .. WOW ! .. myslím, že bych potřebovala šestou hvězdičku.. a to jen pro Lynchovy snímky.. naprosto vynikající !

Udělení milosti se zamítá (2002) (TV film)

na TV film hodně luxusní, klidně si to (s trochou vylepšení) dovedu představit jako celovečerní trhák.. možná trochu přehánim,ale když se ohlídnu na ty hnoje co dávaj v televizi, tak proč ne ? .. k Dolanskýmu se neni potřeba vyjadřovat..naprosto skvělej herec ! .. zajímavý, poutavý děj, který má aspoň smysl a je o něčem.. je ralitou, což film svým způsobem staví na vyšší příčky..a k hudbě? Landu fakt nemusim.. ale tenhle song a k tomuhle filmu?? naprosto výborný ! .. no a klasicky dojemnej konec, kterej mě klasicky dojal :D ..