Poslední noc v Římě (2010)

achjo...ta hudba? absolutně mi k tomu neseděla. Jako vážně. Naopak bych si k tomu dokáízala představit nějaký drsoň Rammsteiny, který by tu nudu mezi dvěma dívkami, jenž by měli plát vášní rozbourali a podpořily svůdnost okamžiků, který absolutně zanikaly. Takhle to byla fakt těžce odpuzující nuda, která mě sváděla film vypnout už po 4 minutách, což se vlastně stalo, ale ještě jsem to vydržela asi tak 20 minut.

Vášeň (2012)

dvě krásky...ale co krásky - vlastně tak neuvěřitelně sexy ženský mezi kteréma jiskřila nepokořitelná touha v kontrastu s nenávistí a závistivostí jdoucí napříč s pocitem, že každá chce něco, co mít nemůže, nebo na co nemá dost sil a nedokáže se přenést přes své soukromé těžkosti? Jo. Bylo to žhavý, mělo to spád a notnou dávku dynamiky, která je tak zvláštní, že se někomu může zdát až blbě nudná a neokořeněná, ale vyplatí se počkat do konce ;) . Bavilo mě to, hodně.

Super 8 (2011)

Ježiši to je teda uječenej film. Divnej, ale s určitým nádechem tajemna a těch jakože wow sci-fi efektů, tvářící se děsně akčně. Mě to nenadchlo a přitom trailer mě zaujal. Ale i to se stává, bohužel.

Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad)

"Keenyah si stále stěžuje, že přibrala, ale může si za to sama. Furt se cpe, podívejte, teď si dokonce dala ke snídani hned dva croissanty!" .. no tak to je vážně hrůza, šílený - tímhle to Keenyah teda vážně podělala. Ty holky ze sebe zbytečně dělaj hlupačky, přitom by některé ani být nemuseli. O to překvapující jsou pak momenty, kdy si řikám, že některé vlastně tak hloupé asi nebudou. Každopádně, hloupé je polemizovat o hlouposti ostatních..Ale jako koukat na to vydržim, někdy je to celkem prdel.

Martin a Venuše (2012)

Tohle je přesně ten důvod proč se říká, že Český filmy stojej za starou belu! ..Film bez duše, spádu, dynamičnosti a hlavně - bez jakýkoliv originality. Nevidim vlastně ani žádnej důvod proč se na Martina a Venuši kouknout. Protože je to tak strašně opakovanej příběh ze života? Super no, to je každej druhej.

Podfukáři (2013)

Jo je to fajn. Dynamický, útočný, má to šmrnc a tempo. Ocenila bych více důrazu na vztah mezi čtyřmi jezdci. A když už ne, tak alespoň to profesionální pouto by tam mělo být viditelné a důrazné. Bohužel mi někdy přišli jak sobě cizí lidé s nezájmem spolupracovat - trochu blbý zrovna v tomhle filmu. A hodilo by se mi vysvětlit pár nesrovnalostí o jezdci pátém - překvapivý moment zajisté. Otázkou zde může zůstat, zda to nebylo až moc překvapivé. Navíc mi tam chyběla taková ta klasická tajemnost magie. Tyhle faktory snímku ubírají procenta a tím pádem i pomyslnou hvězdičku. Podfukáři, ale pro mě zůstávají efektní a akční bombou s nádechem tajemna - a to já ráda.

Rivalové (2013)

Tak to je bomba! taky bych chtěla takovýho rivala :D - ne, tak trošku seriózněji, myslím to vážně. Ten jiskřivej vztah mezi nima je i v tom filmu totálně opravdovej. Tohle je prostě sakra herecká orgie! ..Celý dílo se nese v takovym rytmu, že od něj ani neodtrhnete oči. Zkrátka - závodních filmů s tak bravůrně zvládnutou kamerou opravdu neni mnoho! - ale tohle fakt žerete! každej detail, každý otočení kola, každej pohyb volantem, každej zvuk, každej pohled i dech! - neuvěřitelný jak je to uvěřitelný!..Navíc skvěle zvládnutá jak režie, tak scénář - skvěle vyváženej kolotoč stoupajícího adrenalinu a vztahových etud! .. jako WOW no

Ulice (2005) (seriál)

když sem doma a nemám zrovna nic lepšího na práci, koukám na ulici! ..a i se svojí mámou.. a i se svým klukem... a neposerte se z toho :D ..hodnotit kvalitu a účel a bla bla bla asi vážně neni třeba, hodnotit relax a pousmání si za mě vyslouží dva a půl hvězdy, no a co jako ..