O myších a lidech (1992)

Krásný, dojemný konec a silný příběh ještě nedělá film absolutně skvělým.. po většinu času to bylo utahané, bez energie a hodněkrát už sem si říkala "tak co teda bude!" .. a proč teda 4 hvězdy ? protože John Malkowich ! ..

Půlnoční polibek (2007)

Co na to říct... Nejvcí se mi na tom líbí ta absolutně nulová naivita.. Realita bývá vždycky krutá, a proto je celkem drsný se koukat na film, ve kterém se vidí asi každý z nás. A myslím, že opravdu všichni diváci se najdou v jedné z těch postav. Jenom chci říct, že výběr z těch osob není nijak velký....a tak mě napadá..co, že ste to vlastně dělali na Nový rok ? ...

Tvoje, moje a naše (2005)

On má osm dětí, ona deset.. zamilují se do sebe a mají jich 18 ... No.. fakt docela koukám co všechno se dá vymyslet.. škoda.. nápad bydlet ve sterém majáku se mi líbil, někdy sem se i zasmála a "máma s tátou" nehráli zas tak špatně (18 potomků sem opravdu nestačila registrovat) .. takže na tu jednu hvězdu to asi bude ;)

Životopisy: Heath Ledger (2009) (TV film)

Myslím, že se z toho dalo vytěžit víc. Nicméně příběh Heatha Ledgera, dělá z téměř bezšťavnatého dokuemntu čtyř hvězdičkový snímek. A je opravdu pěkné se dívat na účinkující s jakou radostí a úsměvem na tváři o něm mluví. Tohle je člověk hodný obdivu. Skromný kluk z austrálie, kterému se charisma opravdu nevyhlo obloukem. "Nechci hrát v komediích pro teenagery, nechci být tím slaďoušem a idolem mládeže a ani kvůli penězům to dělat nebudu. Mám potom takový divný pocit.. dusí mě to.. Tyhle role mě neuspokojují." .. takhle by se k věci postavil asi málokterý herec s takou tváří a dávkou talentu, kterému do dlaně cpou milion dolarů a ještě by měl zaručený úspěch u dámského osazenstva na celém světě, nemyslíte ?.. Jeho role Skipa/Lords of Dogtown, Ennise del Mara/Brokeback Mountain a Jokera/Temný rytíř asi netřeba komentovat. Filmy by ožily, kdyby v nich měl možnost působit i nadále. Bejku, tebe je opravdová škoda !!

Pouta (2009)

když já nevim. Od tohohle snímku jsem prostě čekala víc. Bezpochyby dokonale ponurá atmosféra, skvelé herecké výkony, zachycení doby, politický systém, beznaděj, temnota, šeď .. ale myslím, že z tohohle tématu se dalo vyždímat mnohem víc a ztvártnit příběh víc POUTAvě. Čekala jsem déšť aby pročistil vzduch, místo toho přišel vítr a odfoukl mi naděje. Asi takhle bych hodnotila film při závěrečných titulkách.

Americká krása (1999)

Žádný lidský život není obyčejný, a proto není obyčejný ani tenhle film.

Vítejte doma! (2003) (pořad)

Ach ten American dream..nechutně komerční.. ale! .. mě to baví. Vzhledem k mé nadšenosti ke všemu co se týče architektury, designu, exteriéru a interiéru se na tenhle pořad v sobotu při obědě ráda mrknu. Ovšem předem musím počítat s tím, že se budu muset rozčilovat. Když ono je to tak strašně dojemný, že to prostě jinak nejde. A taky nesmim opomenout to, že všichni designéři (zejména Ty Pennington) jsou opravdu milý lidé ;))

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

nemůžu hodnotit něco, co přepínám už při reklamě.. a jelikož se na to kouknout rozhodně nehodlám, hodnocení bude mít o jednoho člověka míň. Což by se asi v tom množství odpadu stejnak lehce ztratilo ;))

Hledá se táta (2008) (pořad)

za hloupost lidí a tím pádem občasné pobavení ;))

Cry-Baby (1990)

Dost jsem přemýšlela o hodnocení a rozhodla jsem se, že si Cry-baby odnese tři hvězdy. Dost to taky ovlivňoval jedinečný Johnny, protože nebýt jeho hlavní role, asi bych musela ještě snižovat. Film sám o sobě je nic moc. Děj dost všední..navíc hodně předvídatelný, už hruba po 2 minutách je každému jasné jak všechno dopadne..velká škoda. Hlavní dívčí role v podání Amy Locane mi opravdu neseděla, zdála sem mi nepřirozená. Ale i přes to všechno měl film jakýsi náboj..a dalším plusem je celkem dobrá hudba, která nabývá na ceně svou naprostou chytlavostí :) . No.. a teď se dostáváme k tomu proč se mé hodnocení najednou pohybuje tak, jak ho vydíte. Faktem je, že jsem si to další den musela pustit znovu....už to něčemu napovídá.. Následně prošel Cry-baby přehodnocením. Chyby zůstávají stále stejné, ale byly převálcovány..na kolena je srazila ta energie, blázinec, hudba a scéna ve vězení při znění "Please Mr. Jailer" ..No jo, prostě se mi to líbilo :) tečka