Kick-Ass 2 (2013)

Film se snaží být tak moc cool, až se zdá být přeplácaný a přehnaný. Klasická dvojka...více všeho. Kvalitu prvního dílu to ztratilo, ale jde o důstojné pokračování.

Lesní duch (2013)

Tenhle film má pár problémů...prvním z nich je, že v traileru toho bylo až příliš. Člověk vidí podstatnou část v upoutávce a při sledování filmu mu to už nepřijde tak děsivé, jak plakát filmu slibuje. Dalším problémem je částečná ztráta atmosféry. Film ale časem předvede slušnou dávku brutality a krve. Humor, který byl v předchozích Raimiho filmech tu schází, ale nemohl jsem se nesmát, když jsem pozoroval jak se David - Shiloh Fernandez snaží vše ošetřit lepící páskou (bodná rána, uříznutá ruka). Toto dílo nám předvádí dost klišé, hlavně na konci. Mě ale film bavil. Herci mi přišli sympatičtí, dobrý nápad s abstinováním a krve je opravdu dost. Jasně, je to moderní pojetí, a tak nemůžu očekávat něco víc, než od originálu, ale ostudu tento film nedělá. Za mě 75 %.

Veterán (2012)

Nemůžu si pomoc, ale nějak mi to připomínalo Kick Ass. Looser se stane díky videu na netu jakýmsi hrdinou a nadějí pro město..

Zátah: Vykoupení (2011)

Choreografie soubojů vynikající. Souboje jsou brutální a konečně také napínavé. Iko Uwais je sympatická hlavní postava. Svou roli hrál také soundtrack od Mika Shinody. :) 85%

Jump street 21 (2012)

Dlouho jsem se u filmu tolik nenasmál. 1. polovina krásně plyne a je plná vtipů. Ve 2. polovině se už vytrácí ta energie, ale na pobavení to stačí. 75%

Avengers (2012)

Své kouzlo to má :) (btw: Mark Ruffalo dokázal, že je nejlepším Hulkem)

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Je to důstojné pokračování,ale něco víc bych v tom nehledal. Jedná se o průměrnou komedii, která má své klady i zápory.

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Chvílemi s vyskytne něco vtipného, ale více je tam trapností...např. několikrát zdrogované dítě, to mi přišlo nejvíc trapný...3D efektů je tam spousta, ale kdyby místo toho radši zmizely ty trapnosti, dal bych o hvězdičku víc. Už to není co bývalo..podle mě je to ještě o stupeň horší než druhý díl, ale nechtěl sem tomu dávat jen jednu hvězdičku.

Drive (2011)

Naprosto úžasný film! Ryan Gosling exceluje ve své málomluvné roli. Postavy jsou lidské, sympatické. Snímek se srdcem, který dokáže být svou brutalitou jako utržený ze řetězu. Nemůžu opomenout pochválit stylový a neotřelý soundtrack. Režijní skvost.

Barbar Conan (2011)

Já to zas jako takovej prů*er nevidim :D Jasně..děj být lepší mohl,ale Jason Momoa nehraje špatně a i Ron Perlman se tam objevil. Byla tam krev, byla tam akce a co víc od toho čekat...