Delirium (2018)

Nechápu ten zdejší hate na tento snímek. Za mě film funguje velmi dobře. Daří se mu budovat nejistou atmosféru, na čemž má podíl i Topher Grace, kterému role dost sedí a jsem rád, že jsem ho znovu mohl vidět v nějakém filmu. Tohle je lehce psycho film, který mě ale upoutal a nutil sledovat každou vteřinu. Nemám tady tomu moc co vytknout. Je to takový oldschool snímek, což já dokážu ocenit v té záplavě moderních "hororů", nad kterými se tady ukájí každé malé děcko. 75%

The Midnight Man (2016)

Nechápu lidi, kteří dali víc než 3 hvězdičky. Pro mě byl film ukrutnou nudou. Tohle na mě fakt nezabralo.

Krmelec U Muflona - Jelenovy parohy (2017) (epizoda)

Přidávám hvězdičku za ten hate tady :D mě to prostě bavilo, je to bláznivý, ale né trapný jak většina kravin z čr. South Park taky nikdo nehejtuje, že je to sprostý, prostě to tak je. Berte nebo nechte. Tohle je tak 100x lepší než Kameňák.

Little Evil (2017)

Je to na pohodu hororová komedie, kde to slovo horor, je opravdu jen částečně.. ale, příjemně to pobaví. Humor tady není žádný odpad, je solidní. Adam Scott je v cajku týpek a do role se hodí. Další plus.. je tam ta pipka ze Ztraceni. Další ale podivné plus.. v komediích má vždycky hlavní postava nějakýho buddy, kámoše/parťáka, který radí, pomáhá atd.. tady je jeho kámoš ženská, co vypadá jako chlap, chová se jak chlap a myslí si, že je chlap.. je to prostě čudný až to člověka nutí se tomu smát. Ale to už je v dnešních komediích módou.. být co nejvíc weird podivností. Dávám hvězdičku navíc, protože tuším, že film bude podhodnocen.

Dva holubi (2017)

Čekal jsem duchařinu a dostal jsem bizár plnej nechutností na posranym podnose.. a to rozhodně není kompliment.

Vražedná přání (2017)

Trapnost ve všech směrech. Jestli nejsi malá holka, ani s tím neztrácej čas.

Blok 99 (2017)

Po dlouhé době můžu říct, že jsem viděl fakt dobrej film. Vince Vaughn je skvělej herec a tohle je jeho životní role, aspoň dle mého názoru. Hraje zde patriota, chlápka s chladným pohledem a klidnou rozvahou, který pro svou rodinu udělá naprosto cokoliv. Režie zvládnutá na jedničku, herecké výkony bomba, emocionálně vyspělé a v určitých momentech přímočaře brutální. Film mě nenudil ani chvilku, což jsem už dlouho nezažil. Naopak mě film upoutal do sedačky a nutil sledovat každou další minutu, kdy atmosféra opravdu začíná houstnout. Tento snímek připomíná film Drive, ale brutalita je zde posunuta ještě výše.. dále to může připomenout styl Quentina Tarantina. Přesto je film originální a "velmi svůj". Dávám samozřejmě plný počet, opravdu si to film zaslouží.

Spider-Man: Homecoming (2017)

Spider-Man bez mrakodrapů je jako Tony Stark bez vtipných hlášek.. mě tam ta pavoučí závrať chyběla. A jak jsem spokojený s mým nejoblíbenějším - nově zpracovaným superhrdinou? No, asi to bylo cíleno pro jinou věkovou kategorii.. ne, že bych se nebavil, ale bylo to pro mě takové bezduché.. chybělo mi tam všechno, co bylo v Raimiho zpracování s Tobym. Je to tak nějak vtipné, ale né moc, nejvtipnější je tam samozřejmě Tony.. teta May je kočka, bral bych jí hned. Jinak nemám moc co bych vytknul, nebo pochválil.. pro dnešní generaci asi ok. Co mě osobně chybí ve filmech od Marvelu je taková ta režisérská tvůrčí svoboda, kde by se nějak projevil jejich osobitý styl, jako tomu bylo právě u Raimiho.. jeho verze prostě nepřekonána.

Upír na pohovce (2014)

U filmu jsem se usmál jen jednou, nečekejte film, kde se budete popadat za břicho a nečekejte ani žádný horor. Přišlo mi to spíš jako nějaká divadelní hra. Od filmu jsem očekával něco jiného, ale zklamaný nejsem, protože jsem se dobře bavil. Pěkná stylizace, atmosféra, fajn zápletka.. nenudil jsem se ani chvilku. Je to takový ten druh filmu, který si pustíte ve 3 ráno, když už se vám nechce moc přemýšlet.. nakonec se buď dobře pobavíte, nebo vás to ukolébá ke spánku, což také není ku škodě.. =D

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Mainstream je největší zlo. Kazí dobré filmy a obvzlášť nejvíc na to doplácí horory. Tohle je solidní bubákovina a asi zatím nejlepší film D. Sandberga, který se podle mě vyložene hodí na pole mainstream hororů. Jeho filmy mají pro dnešní mládež všechno potřebné.. což jsou v podstatě jen lekačky. Mě to bohužel nestačí.. Lights Out pro mě bylo zklamáním, které si většina mladých nesmyslně chválilo. Annabelle 2 ale nabízí o něco málo víc, což je chvílemi solidní atmosféra, pár vydařených scének, herecké výkony ok, hlavně teda postarší pár, který je dobře obsazený.. děti nehráli špatně, ale jejich rozhovory jedno velké klišé, takže nuda a asi každému bylo jasné, že těm dětem nic nehrozí. Dát tomu rating R, tak by se z toho dalo vytřískat mnohem víc. Ovšem to by si pak vývojáři tolik nenamastili kapsy na vás ovečkách, že? :) 3 hvězdy málo, 4 hodně. Prosím o zavedení půlhvězd.