Flash Gordon (1980)

Upřímně? Dobrá hudba, ale strašná sci-fi slátanina :-D. Prostě se dá hodnotit jenom jako :-D

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Novější český film, a dá se na to koukat a není to naprosto infantilní rádoby vtipný, nebo přehršle poučný. Přesto žádná sláva.

500 dní se Summer (2009)

Po pravdě velké překvapení. Takhle dobrou romantickou komedii jsem už dlouho neviděl i když to romantická komedie vlastně úplně není. Velice nápaditý scénář, grafika a velice dobrá hudba. Dokonalé to není, ale určitě dost nadprůměrné.

M*A*S*H (1970)

Souhlasím s většinou, že seriál byl mnohem vtipnější a povedenější. Osobně mi ten film spíše připadal jako parodie na seriál MASH samotný. Osobně už to znova vidět nepotřebuju. A jestli to mělo být vtipné tak se omlouvám, mě to moc vtipné nepřišlo.

Coldplay: Live 2012 (2012) (koncert)

Dokument k nejefektnějšímu a nejzajímavějšímu turné roku 2012. Které představuje podle mě současná nejlepší kapela na světě. Naprosto dokonalá vizuální i zvuková stránka ukazuje skvělou atmosféru všech koncertů. Naštěstí jsem byl i na živo v Praze takže mohu říci, že to bylo ještě mnohem lepší než je to ve filmu. Jen škoda právě toho, že tam nebylo nic z Prahy. :-)

Eragon (2006)

Četli vůbec tvůrci tohoto filmu tu výbornou knížku? Jen se modlím, aby je nanapadlo natočit další díl a ještě ničit další povedené díly. A pokuď ano jedině s Paolinim jako scénáristou a normálním režisérem a jiným hereckým obsazením. To by totiž podělali i Eldesta. Jenom za knižní předlouhu a pokus ji přenést na plátna kin dávám dvě hvězdy!

Troja (2004)

Celkem pěkná a velkolepá podívaná. Ale Pitt jako Achiles? A ty historické chyby! Ty chyby. Potenciál na čtyři, ale dávám tři hvězdičky za pěknou výpravu a zajímavé vypracování.

Osudový dotek (2004)

Velice příjemné překvapení a ukázka, že i Ashton Kutcher když chce umí hrát vážné role. Povedený film, který velice zajímavě kombinoval různé časové roviny a pomalu dával dohromady složitou síť celého příběhu. Možná prvoplánovaná láska osudové ženy, která nemůže být naplněna a občasná nelogičnost výsledek trochu snižují. Proto nakonec pěkné 4 hvědy. :-)

Sexy 40 (2009)

Osobně jsem čekal klasickou romantickou komedii, kterých je všude plno. Film mě, ale opravdu příjemně překvapil. Vůbec ne jenom prvoplánová, jednoduchá záležitost, ale film s myšlenkou. V některých částech jsem se opravdu upřímně hodně zasmál (např. postelová scéna :-D). Opravdu příjemné, zajímavé překvapení. Rozhodoval jsem se mezi 3 a 4 hvězdičkami, ale vzhledem k tomu jak mě příjemné překvapil nakonec dávám čtyři.

10 000 př. n. l. (2008)

Film už jsem jednou viděl a říkal jsem si, že už to znovu neudělám. Včera ho ale dávali v televizi tak jsem si řekl, že se kouknu aspoň na kousek znova. A své hodnocení jsem nijak nepřehodnotil. Jediné co hodnotím kladně je vizuální stránka a občasné chvilky akce a napětí. Jinak je to naprostá slátanina. Z historického hlediska by to byl odpad. Naprosto nesmyslné věci plácané do sebe mlátí do hlavy asi každého. Ale prvoplánovost, pohádkovost a nepovedený námět všechno podtrhuje. Opravdu i ty dvě hvězdičky jsou asi dost :-D