• Životopisný

O' Horten (2007)

Dost přeceněná věc balancující na hraně, jen tak tak a spadlo by to do pseudointektuální kraviny, takhle jsem díky skvělé stopáži vydržel do konce,a le pod kůži film bohužel nezalezl

The Yellow Handkerchief (2008)

Povrchní scénář, nijaké herecké výkony a odfláknutá režie, nechal jsem se nachytat

Bitva o Sevastopol (2015)

Měl jsem u sledování retropocity, občas narušené vražením moderního songu do jinak klasického ruského schématu, prostě žádný velký rozdíl s bolševickou produkcí, famózní, že Julia Peresild zvládla celý film s jedním výrazem, bylo to něco mezi zarputilostí a permanentní nasraností.

Snowden (2016)

Snowden je zajímavý případ, velmi rychle se dostal k top práci a velmi rychle tak nastoupila deziluze, když mu chyběl nezbytný cynismus pro výkon jeho práce, pokud má však snad pocit, že Rusko nebo Čína to mají jinak, je i hodně naivní. Film byl pitomý, spusta zbytečných I.T. scén, podstata přece byla jinde a jasná, neskutečná stopáž, vzhledem k tomu, co nám bolševismem nakažený Oliver Stone sdělil. Z filmu jsem si odnesl jen to, co jsem už dávno tušil, a to, že si mám přelepit kameru na PC.:)

Skrytá čísla (2016)

Nezajímavý film o zajímavých životních osudech

Sedmilhářky (2017) (seriál)

Je to ten seriál, kde pořád čekáte, kdy to začne a ono nic, všechny mužské postavy absolutně nepříjemné, a to včetně obsazení, školní prostředí je neskutečně pitoreskní, přechází často do trapnosti, kdybych neměl rád vinterspunku tak to kašlu po pár dílech.

Take This Waltz (2011)

Film o hlavní hrdince, která si neví rady se svým spokojeným životem a tak ho pro jistotu zničí, ale Michelle Williams zábavná byla.

Collateral Beauty: Druhá šance (2016)

Hvězdně obsazená slátanina, naštěstí jen 97 minut, ti lidi podepíšou smlouvu a nečtou scénař? Pořád jsem na něco čekal a nic.