Živí mrtví (2010) (seriál)

1. sezona - 95% , 2. sezona - 65% , 3. sezona - 90%..

Hrana (2014)

The best koncert,ktory som nevidel

Uvnitř (2007)

Krvavy,"trosku" nechutny,az zvrateny B-ckovy thriller,v ktorom sa da husta atmosfera doslova krajat [a nie len atmosfera;] >len pre silnejsie zaludky..

Být skinheadem (2003)

"Aby sa clovek stal ozajstnym skinheadom,musi milovat svoje marteny,milovat ska,stavat sa spravne k veciam,srdcom i hlavou. Musi mat rad fotbal,rad tancovat,a to zbesilejsie nez ktokolvek z inej subkultury. A HLAVNE CLOVEK MUSI BYT ANTIRASISTA." Buster Bloodvessel,BAD MANNERS

23 (2007)

Narodil som sa v roku 1985. Súčet všetkých čísel=23..Mám 23 rokov,disk C na mojom PC ma nazov "FAT32"...3,5* ..SOM CISTY,ZBAVIL SOM SA CISLA...

Let číslo 93 (2006)

Tento film/skutocny pribeh/ ma akosi nedokazal vtrhnut a vzit sa do pocitov unesenych obeti. Cakal som silny zazitok-skutocny pribeh mi to takmer vzdy zaruci. Najma,ked si po skonceni filmu uvedomim,ze ludia o ktorych bolo to konkretne dielo,uz niesu medzi nami. moje 3* patria predovsetkym im.

Placebo: Soulmates Never Die - Live in Paris 2003 (2004) (koncert)

Ako skalny fanusik kapely Placebo uz od jej vzniku,nemozem dat hodnotenie ine. Jedna sa o koncert-takze vela filmoveho materialu,ktory treba dat dohromady-strihaci spravili kopec kvalitnej roboty. Na moj vkus predsa len strihi s castou pravidelnostou su skor rusive. /nieje nic krajsie,ako pohlad na skakajuci dav na niektoru z vypalovaciek Briana Molka a spol./ Po zvukovej stranke balzam pre rockove ucho a zimomriavky pocas pridavkov(Centrefolds,Where is my mind?) Ako bolo spomenute uz predomnou-pre fanusika povinnost,samozrejme prijemna. Treba vidiet! Treba zazit!

Sedm mečů (2005)

Film je po vizuálnej aj po emociálnej stránke na dobrej úrovni. Zbytočne dlhá stopáž filmu však unavuje a to už nehovorím o zle vysvetlených a mätúcich súvyslostiach,akoby to tvorcovia filmu robili pre vlastné potešenie a nás divákov nechali v "nemom úžase"rozmýšlať,čo sa vlastne deje! Postavy sú si veľmi podobné,je ich problém rozlíšiť. Škoda,zo začiatku zaujímavý nápad sa postupne stráca v pavučine nejasností. Oddychovka ,ktorú neodporúčam na sledovanie v neskorších nočných hodinách.