Amélie z Montmartru (2001)

Mě osobně to nijak nezaujalo. Bylo zde pár vtipných věcí, ale na mě tam bylo až moc té romantiky a takových ostatních blbostí. Vzhledem k tomu, že jsem se po celou dobu trvání filmu nudil je mé hodnocení až příliž vysoké.

Americké psycho (2000)

Někdy to byla docela sranda, třeba když běhal s motorovkou nahý po chodbě a nebo scéna se sekerou prostě nemá obdoby.. Bale je dobrý herec a toho bohatého, psychopatického, arogantního zmetka hodně přesvědčivě. Ke konci jsem tomu nevěnoval moc velikou pozornost, takže jsem to nějak nepobral, takže se budu muset podívat ještě jednou.

Americké psycho 2 (2002)

Proč se to jmenuje zrovna Americké psycho 2? Vždyť to s Americkým psychem nemá skoro nic společného, je to spíše parodie, než pokračování. Sice nebylo Americké psycho žádný suprový film, ale tohle? Mila Kunis je sice kočka, ale ani tady to nebylo nic moc. Ta * je jen za Williama Shatnera, jinak to byla pouze slátanina.

Americký gangster (2007)

Dobrá gangsterka, v hlavních rolích jsou oscary prověření herci, kteří prostě umí hrát.. Ridley Scott zase natočil skvělý film, na který jen tak nezapomenu..

Andromeda (2000) (seriál)

Nechápu proč má tento seriál tak špatné hodnocení.. Je to skvělí Sci-Fi seriálů. Sorbo se sice na roli Kapitána Hunta moc nehodí ale to vynahradí Lexa Doig v roli krásné Andromedy.. Seriál je skvělý v tom že si posádka navzájem dělá naschvály a podvádí se a všechno není jako v Treku "perfektní". Patří mezi mé oblíbené seriály....

Arthur (2011)

Abych se přiznal, tak jsem se na to původně ani nechtěl dívat. Russell Brand mi příjde docela nesympatický. Připadá mi, že si hraje na Jacka Sparrowa (tím myslím ty jeho postoje a máchání rukama). Nakonec jsem se na to ovšem podíval a je to lepší, než jsem myslel. Je to sice jenom obyčejná komedie, která není ničím zvláštní, ale pobaví a to je hlavní. A abych nezapomněl, tak Luis Guzmán byl ve vedlepší roli docela dobrý, možná je to tím, že když se na něj podívám, tak si vzpomenu na Hele kámo, kdo tu vaří? :D

A-Team: Poslední mise (2010)

Doufal jsem, že tento film neudělá seriálu A-Team ostudu a nakonec to bylo dost slušné, ale na původní seriál to prostě nemá a jikdy mít nebude. Potěšil mě konec (až po titulkách), kde se oběvily dva herci s původního A-Teamu a to Dwight Schultz a Dirk Benedict, sice bych tam rád viděl i Mr. T, ale jsem vděčný i za ty dva. Copley si nastartoval kariéru hlavní rolí ve skvělém Districtu 9 a A-Teamem si svoji reputaci v žádném případě nezkazil, ba naopak. Patrick Wilson, kterého si pamatuju hlavně z Watchmen zahrál záporáka slušně. Liam Neeson byl v roli Hannibala dost přesvědčivý a dokonce bych řekl že se tam hodil víc, než George Peppard. Bradley Cooper je Face jako vyšitý. No a co se týká Jacksona, tak není Mr. T, ale docela mu role B.A. sedla, jenom heho postavě chybělo docela dost zlatých prstenů a řetízků. A Jessica Biel, no té to prostě sluší všude o tom není pochyb. Nejlepší byl padající tank =)

Avatar (2009)

Já jsem tomu dal 4*?? Jsem naprostý kretén, nebo co? Vždyť ten příběh je naprosto o ničem! Je z toho jen debilní romantický blábol. Jediná věc, která za neco v tomto filmu stojí jsou efekty, ty jsou naprosto skvělé, ale za tolik peněz to snad ani horší být nemůže. Worthington je na nic, Zoe.. No radši necháme herce být.. Celou dobu jsem si říkal: Tohle má být ten Cameron? Ten borec, který natočil takové klasiky, jako Terminátoři, Vetřelci, Pravdivé lži? Dokonce i ten Titanic byl kure*sky lepší, než Avatar! Bože zajímalo by mě, co na tom ten Cameron dělal tak dlouho? Asi vymýslel ten nejdebilnější příběh, kterým by posral co se dalo!! A oni chcou točit další díly, doufám že se vzpamatuje a natočí něco normálního, jinak dávám IMPAIREDovy plné svolení poslat mu obálku plnou antraxu..

Babylon A.D. (2008)

Nehorázně debilní film a že v něm hraje Diesel to jenom dokazuje. Jedno shlédnutí tohoto blábolu bylo až moc a kdybych se na to měl dívat znova, tak raději spáchám sebevraždu. Jedna * je pouze ze slitování a také za docela pěknou Mélanie.

Batman (1989)

Batman je snad moje nejoblíbenější postava ze všech od DC comix (Watchmeny nepočítám). Tito Burtonovi Batmani v hlavní roli s Keatonem bylymyslím, že nejenom pro mě ti nejlepší. Keaton je můj nejoblíbenější Bruce Wayne, teda až do té doby, než přišel Nolan se svým Temným rytířem a všechno změnil. Ale o to nejde, Nolanův Batman je moc "uvěřitělný", pokud si chcěte užít trošku toho pravého komiksového Batmana, tak jedině ten Burtonův je správná volba. Joker v podání Jacka Nicholsona jetrošku jinak šílený, než ten Ledgerův. Nemůžu říct, který je lepší, protože to prostě nejde, každý je něčím skvělý. Tento film je už prostě klasika. Nenechá vás ani na chvilku nedávat pozor. No a nemůžu zapomenout zmínit úžasnou hudbu, která dodává celému filmu ten pravý šmrnc.