Noční můra v Elm Street (1984)

Děsivá Freddyho maska prostě nemá chybu, navíc mladý Johnny Depp.. Skvělý horor, ve kterém jsou i efekty docela ucházející.. Robert Englund je prostě Freddy a nikdo jiný..

Noční můra v Elm Street (2010)

Je to obdoba Souboje Titánů, pokud berete tento film jako remake, tak budete velice zklamaní, ale za předpokladu že to berete pouze jako horor, tak vám určitě nepříjde až tak hrozný... Čekal jsem, že Jackie Earle Haley bude lepší než Englund, ale opak je pravdou, Freddyho maska je opravdu dost trapná a ani trochu děsivá.. Jediná veliká chyba, kterou jsem udelal byla, že jsem se první podíval na tuto noční můru a až potom na noční můru z roku 1984, proto takové hodnocení..

Jonah Hex (2010)

První pulka filmu byla ještě docela dobrá, ale zbytek je už jen nudná výplň.. Brolin má docela dobré hlášky, které časem řídnou.. Megan je jako vždy okouzlující. John Malkovich nezahrál zaporáka nejhůř.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Oproti traileru, který jsem viděl snad 100x je film nudnější a to o dost.. Takhle obsazený film by si zasloužil lepší scénář.. Každopádně nemůžu dát míň jak 4*, protože herci byly opravdu úžasní a účes Jeffa Bridgese je naprosto skvělý (osobně jsem ho vyzkoušel a musím říct, že se mě opravdu zalíbil) ..

Noční rande (2010)

Poněkud nudnější komedie.. Steve Carell a Tina Fey, taková skvělá dvojka v takovéto nudné rádoby komedii... Mark Wahlberg byl ale i tak dost zajímavý..

Princ z Persie: Písky času (2010)

Příběh je sice trochu předvídatelný, ale to vynahradí překrásná Gemma Arterton, Gyllenhaalovy to opravdu jde (PS: Naprosto ůžasný účes). No a Ben Kingsley se tu moc nepředvedl..

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

O něco málo lepší, než dvojka.. Místy trosku nedomyslené, ale i tak "hrubá rubačka"!

Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Zatím snad nejlepší Futurama film, skvěle paroduje Pána Prstenů a Star Treku..

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Bitky byly naprosto skvělé, příběh byl docela obyčejný a konec byl jasný od začátku, ale i tak dobrá akční podívaná o dost lepší než první díl doufám že trojka bude ještě lepší.