Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Poděs. No zvláštní dílo z Britské kinematografie. měl jsem obavy, že to bude jako Heroes v Americe, které na mě neudělalo žádný dojem. Ale styl tohoto humoru je mi bližší, než Americký. tak že spokojenost. :D S1 byla prostě dokonalá. Možná proto, že to bylo pro mě nové. Tak dávám 99%. S2 byla tak napůl. První polovina boží a ta druha trochu slabší. 75% S3 zatím nic moc uvidíme.

Hooligans - Zákon tribuny (2006) (seriál)

"To jsme my. Ta slavná Citizens!" Tak nějak se může změnit koukání na nedělní fotbálek ve skupině stejně smýšlejících lidí. Jsem proti násilí, ale někdy si pořádně zařvat a zanadávat neuškodí.

Dokonalý únik (2009)

Trochu zvláštní film, který vás vede jinám a pak prásk a překvápko.

Pach krve (2003) odpad!

Viděl jsem jenom pár minut a stačilo mi to.

Nula od nuly pojde (2006)

Pegg je prostě borec a rolička mu sedla. I když samotný film není hvězda britského filmu, je to takový střed. Bavil jsem se, ale mohlo to bejt lepší.

Hooligans (2005)

Skvělý film...:-)

Pokoj 1408 (2007)

Pro mě určitě kvalitní podívaná. nevím proč si plno uživatelů stěžuje. Klasický horor u kterého jsem se ani chvilku nenudil.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Sranda byla ale teď fakt dost srandy. Absurdní hovadinka, která mě potěšila jenom učastínTylera Labine.

Sám doma (1990)

Jeden z mých dětských filmu. Dříve jsem to měl překoukané, ale dnes se na to rád znova kouknu.