Mořská příšera (2022)

Po Klausovi asi to najlepsie z produkcie animovanych filmov od Netflixu.

Iron Men (2017)

Veľmi pekná pocta pre Boleyn Ground. Krásne vidieť, že žiadny iný šport nedokáže vzbudiť toľko rôznych a tak silných emócií ako nádherná hra menom futbal.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

krásne, úžasné, neskutočné .... ODPORÚČANIE: nepozerajte tento film bez toho, aby ste si prečítali knižku. Zážitok je potom mnohonásobne vyšší a precítenie silnejšie. 6* ...We can´t choose, where we come from, but we can choose where we go from there.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Pre mňa ako vášnivého čitateľa pani Rowlingovej diela je najväčšou chybou filmového spracovania fakt, že na je robený pre ľudí, ktorí knihu samú o sebe ani neotvorili a pre tých, ktorí vedia o čo ide tak film pôsobí frustrujúco - proste v niektorých pasážach mu chýba spád, čo je veľká škoda. Inak kvalitné spracované, len ten scenár.... Pre mňa 3* ale za Emmu musím dať 4*, lebo ona je jednoducho úžasná.

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

Spolu s Priateľmi - NAJLEPŠÍ SITCOM VŠETKÝCH ČIAS !!!!!!! Nič viac sa k tomu nedá povedať, a Fez je najgeniálnejšou postavou hraných sitcomov. Good day ! But Fez? I said GOOD DAY !!!!! :D:D:D:D:D:D HILLARIOUS !!!

Má tlustá Valentýna (2002) (seriál)

Keď som mal 10 rokov myslím, tak to chodilo na STV a mňa to bavilo :D . Už vtedy som pozerával telenovely len čisto kvôli tým polonahým latino kráskam a plus ešte keď schudla aj Valentína, tak sa veru bolo na čo pozerať. Tu treba vypnúť logiku, proste ju vypustiť a potom je to zábava. Ináč toto bola asi posledná vec čo som pravidelne pozeral na STV. Smutné.

Noc v muzeu 2 (2009)

Jeden jediný krát som zaspal v kine a veru z únavy to nebolo.

Láska a jiné závislosti (2010)

Priznám sa, že filmy takéhoto typu vyhľadávam (asi si tým riešim nejaký vzťahový komplex). A tento sa mi fakt páčil. Medzi Jakeom a Anne to fakt iskrí a strašne dobre sa na nich pozerá. Film plynie veľmi príjemne, dialógy taktiež a že tam je klišé ... to mi u tohto snímku vôbec nevadí.

Coach Carter (2005)

Veľmi milé prekvapenie. Dobri herci, na čele s výborným S.L. Jacksonom. Obrovske plus - herci naozaj ten basketbal aj vedia hrať, čo je bohužial u filmov z americkej produkcie dosť pozoruhodná a zriedkavá vec. Film s hlbším významom a kvalitne spracovaný námet podľa skutočnej udalosti. Len škoda, že takých trénerov ako Ken Carter je tak strašne málo. Btw. výborný soundtrack :)