Experiment 21 (2020) (pořad)

Hodně tupá zábava. Nejlepší jsou na tom jednoznačně kozy Daisy nic jiného nestojí moc za zmínku.

Chalífát (2020) (seriál)

Napínavá jízda jak se patří. První polovina seriálu má pomalejší rozjezd a jde spíše o seznamování s kulturou a postavami. Druhá část už je, ale strhující a neskutečně dramatická. Výborné zobrazení aktuální reálné situace v Evropě a ve světe. Určitě záležitost k zamyšlení a odraz dnešní doby. Severský styl seriálu prospěl a za sebe můžu říct že je to jedno z obrovských opomíjených překvapení letošního roku.

MINDHUNTER: Lovci myšlenek (2017) (seriál)

Špičková záležitost, která nás zavede do srdce FBI a ukáže nám, začátky forenzní psychologie. Jakožto fanoušek sériových vrahů a psychologie jako takové, jsem si každý díl užil do syta. Seriál zpracovává hodně nevděčně téma, způsobem jaký jsem viděl naposledy v Zodiacovi. Mistrovská práce, scenáristy doplněna skvělou režii, dělá z mindhuntera opravdu lahůdku, kterou by měl vidět každý kdo má téma, psychologie sériových vrahů rád a i ten co ho rád nemá, protože po tomhle seriálu ho dost možná mít rád bude. Jelikož je seriál natočený dalo by se říct pro každého, ale určitě nezklame ani, znalce v dané problematice. Postavy jsou skvěle zahrané a po pár dílech se s nimi v žijete do jejich vyšetřování. Škoda jen že se často odbýhá od tématu a dějová linka osobních životů, vyšetřovalu není až tak zajímavá, ale i přes to jeden z nejlepších seriálů co jsem kdy viděl.

Na střeše (2019)

Kdo by čekal, že Mádl bude jeden z předních českých režisérů. A jako jeden z mála půjde proti proudu, tupých komedii navzdory menší návštěvnosti v kinech.

Bony a klid 2 (2014)

Příšerná zbytečnost, která se s prvním dílem nedá ani v nejmenším srovnávat.

Kameňák 4 (2013) odpad!

Trapný humor až to bolí. Troška dokázal trumfnout sám sebe a opět posunout laťku filmové zábavy blíž ke dnu.