Díra (2019)

Nesmírně dobře natočený obraz, aktuální konzumní společnosti. Zatím pro mě nejlepší film roku.

Fargo - Season 2 (2015) (série)

V podstatě psychologické drama, o posttraumatické poruše z války ve Vietnamu.

Hříšnice - Část VII. (2017) (epizoda)

Wow, top díl. Od začátku do konce jsem byl jak přikovaný. Neskutečný napětí.

Hříšnice (2017) (seriál)

Nic jsem nečekal a dostal jsem neskutečně moc. Velmi zajímavé vykreslení psychiky člověka, který si prošel něčím co by nikdo nechtěl zažít. Skvělé budování atmosféry a napjetí a nadpozemsky krásná Jessica Biel. Nenápadný, ale vskutku originální a skvěle natočený seriál

Párty Hárd (2019)

Příště klidně přitvrdit, jinak výborná uchylárna.

The Haunting - Skličující ticho (2018) (epizoda)

Když opomenu stupidní happy end tak výborné zakončení, jedné skvěle natočené hororové série. Konečně tak opomíjený seriálový žánr, získal velmi dobrého zastupitele.

The Haunting (2018) (seriál)

Skvěle vydařená, spíše psychologická sonda než horor, což je pro formát seriálu určitě lepší forma. Výborná záležitost která, každým dílem nabírá na atmosféře. Ze začátku se budete v seriálu nejspíš ztrácet, ale postupem času se do postav v žijete a budete prožívat každý jejich životní krok. Neočekávejte žádné hororové žně, ale spíš výbornou komorní atmosféru a špičkové, do detailu zpracované budování jednotlivých postav.

The Haunting - Dům na kopci (2018) (série)